Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 330 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Landheeren | Baerz & Co (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 68 houses in Apeldoorn met 84–156 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+27.4% t.o.v. mediaan van € 4.416/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 3.545 |
|---|---|
| Dichtheid | 6591 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 288.000 deze listing +134% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000404
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Praktijkschool Apeldoorn — 0.41 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Toon House — 0.07 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Apeldoorn Zuid — 0.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum HuisDokZuid — 0.74 km |
| Ziekenhuis | Gelre ziekenhuizen — 1.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn — 2.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Yuliet — 0.09 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.383 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1957 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 532 m³ |
| Tuin | Tuin rondom en zonneterras |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wendenlaan 17 Loolaan-Noord | 118 | E | € 625.000 |
+€ 38.940
4 stap(pen)
|
€ 663.940 | € -11.060 | |
| Topaasstraat 10 Sprengenbos | 156 | G | € 595.000 |
+€ 62.400
6 stap(pen)
|
€ 657.400 | € -17.600 | |
| Koudhoornlaan 10 Ugchelen | 154 | E | € 685.000 |
+€ 50.820
4 stap(pen)
|
€ 735.820 | +€ 60.820 | |
| Korrelhoed 32 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 145 | A | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | € -75.500 | |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -100.000 | |
| Molenstraat 140 Welgelegen | 135 | C | € 749.500 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 776.500 | +€ 101.500 | |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | B | € 549.500 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 564.460 | € -110.540 | |
| Hoornbloem 42 Sluisoord | 127 | C | € 535.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 560.400 | € -114.600 | |
| Deventerstraat 270 Osseveld-West | 139 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 120.000 | |
| Bronsgietersdonk 407 Matendonk | 148 | B | € 535.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 551.280 | € -123.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wendenlaan 17 Loolaan-Noord | 118 | 8 | E | € 625.000 | € 5.297 |
| Hoornbloem 42 Sluisoord | 127 | 7 | C | € 535.000 | € 4.213 |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | 6 | A | € 575.000 | € 4.792 |
| Waldeck-Pyrmontstraat 22 Het Loo | 136 | 7 | C | € 789.500 | € 5.805 |
| Molenstraat 140 Welgelegen | 135 | 6 | C | € 749.500 | € 5.552 |
| Driehuizerweg 92 Driehuizen | 113 | 6 | D | € 499.000 | € 4.416 |
| Bosweg 48 Sprengenbos | 138 | 7 | C | € 798.000 | € 5.783 |
| Koraalzwam 8 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 114 | 6 | A | € 475.000 | € 4.167 |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | 6 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Deventerstraat 270 Osseveld-West | 139 | 8 | A | € 795.000 | € 5.719 |
| Rietdekkersdreef 412 Matendreef | 125 | 6 | A | € 429.500 | € 3.436 |
| Bierbrouwershorst 610 Matenhorst | 115 | 6 | A+ | € 425.000 | € 3.696 |