house · resale
2e Articuslaan 4
2909TC Capelle aan den IJssel · Fascinatio-west · wijk Rivium · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 186 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schieland Borsboom NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Capelle aan den IJssel met 66–123 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+9.3% t.o.v. mediaan van € 4.816/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.435 |
|---|---|
| Dichtheid | 5173 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 565.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 2.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020991
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Ontmoeting — 0.2 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Boon's Dagmarkt — 0.22 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Fascinatio — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Fascinatio — 0.39 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek Kralingen — 1.98 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 's-Gravenweg — 0.42 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Masha — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.520 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.514 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1235 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~380 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 340 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt | 110 | A | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 15.000 | |
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | C | € 495.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 519.400 | +€ 19.400 | |
| Capelseweg 222 Stadsdeelpark | 87 | C | € 419.000 |
+€ 17.400
2 stap(pen)
|
€ 436.400 | € -63.600 | |
| Goudenregenstraat 106 Bloemenbuurt-west | 78 | B | € 409.000 |
+€ 8.580
1 stap(pen)
|
€ 417.580 | € -82.420 | |
| Constantijn Huygensstraat 17 Rozenburcht | 76 | C | € 399.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 414.200 | € -85.800 | |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 95.000 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Capelseweg 222 Stadsdeelpark | 87 | 3 | C | € 419.000 | € 4.816 |
| Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt | 110 | 4 | A | € 515.000 | € 4.682 |
| Goudenregenstraat 106 Bloemenbuurt-west | 78 | 4 | B | € 409.000 | € 5.244 |
| Van Speykstraat 62 Zeeheldenbuurt-west | 82 | 4 | D | € 345.000 | € 4.207 |
| Constantijn Huygensstraat 17 Rozenburcht | 76 | 4 | C | € 399.000 | € 5.250 |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | 5 | A | € 595.000 | € 5.129 |
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | 4 | C | € 495.000 | € 4.057 |
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | 5 | A | € 500.000 | € 4.098 |
| Wilhelminastraat 24 Oude Plaats | 67 | 5 | F | € 329.000 | € 4.910 |