house · resale
Kantershof 484
1104HB Amsterdam · Kantershof · wijk Geerdinkhof/Kantershof · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Perceel | 136 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Linger OG Makelaars en Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Amsterdam met 63–118 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-9.2% t.o.v. mediaan van € 6.049/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.245 |
|---|---|
| Dichtheid | 4573 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 338.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TF03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Daltonschool Nellestein — 1.08 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.84 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Kraaiennest — 0.8 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Koornhorst — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.51 km |
| OV-station | Gaasperplasstation — 0.7 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Döner Baba — 0.83 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 910 per jaar (~€ 76/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.463 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~637 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~91 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 287 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berlagehof 28 Van Tijenbuurt | 84 | C | € 450.000 |
+€ 42.000
5 stap(pen)
|
€ 492.000 | € -8.000 | |
| Edward Masseystraat 1 Steigereiland-Zuid | 70 | A | € 500.000 |
+€ 21.000
3 stap(pen)
|
€ 521.000 | +€ 21.000 | |
| Cornelis de Grootpad 1 Arondeusbuurt | 81 | C | € 490.000 |
+€ 40.500
5 stap(pen)
|
€ 530.500 | +€ 30.500 | |
| Ben Wyvis 11 De Aker-West | 79 | A | € 445.000 |
+€ 23.700
3 stap(pen)
|
€ 468.700 | € -31.300 | |
| Mien Labbertonstraat 8 Jan de Louterbuurt | 88 | C | € 495.000 |
+€ 44.000
5 stap(pen)
|
€ 539.000 | +€ 39.000 | |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | B | € 525.000 |
+€ 37.310
4 stap(pen)
|
€ 562.310 | +€ 62.310 | |
| Meteorenweg 198 Tuindorp Oostzaan-Oost | 70 | A+ | € 565.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 580.400 | +€ 80.400 | |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | A | € 550.000 |
+€ 30.900
3 stap(pen)
|
€ 580.900 | +€ 80.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mien Labbertonstraat 8 Jan de Louterbuurt | 88 | 3 | C | € 495.000 | € 5.625 |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | 4 | B | € 525.000 | € 5.769 |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | 4 | C | € 575.000 | € 6.183 |
| Berlagehof 28 Van Tijenbuurt | 84 | 4 | C | € 450.000 | € 5.357 |
| Ben Wyvis 11 De Aker-West | 79 | 3 | A | € 445.000 | € 5.633 |
| Cornelis de Grootpad 1 Arondeusbuurt | 81 | 4 | C | € 490.000 | € 6.049 |
| Enkhuizerplein 13 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | 4 | D | € 600.000 | € 7.317 |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | 4 | A | € 550.000 | € 5.340 |
| Berkhouthof 8 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | 4 | D | € 625.000 | € 7.622 |
| Latherusstraat 104 Bloemenbuurt-Zuid | 80 | 4 | C | € 625.000 | € 7.812 |
| Herensingel 51 Herensingelkwartier | 100 | 4 | C | € 650.000 | € 6.500 |
| Korenbloemstraat 14 Bloemenbuurt-Noord | 86 | 4 | C | € 675.000 | € 7.849 |