databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Den Oven 1

5386EW Geffen · Geffen · wijk Geffen · Oss

€ 509.000
€ 3.915 / m²
130 5kamers A+
Foto 1 van Den Oven 1 Foto 2 van Den Oven 1 Foto 3 van Den Oven 1 Foto 4 van Den Oven 1 Foto 5 van Den Oven 1 Foto 6 van Den Oven 1 Foto 7 van Den Oven 1 Foto 8 van Den Oven 1 Foto 9 van Den Oven 1 Foto 10 van Den Oven 1 Foto 11 van Den Oven 1 Foto 12 van Den Oven 1

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.130 m²
Perceel192 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar KIN Makelaars Regio Eindhoven (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Oss met 91–169 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+2.1% t.o.v. mediaan van € 3.833/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Oss

Inwoners4.200
Dichtheid1954 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 450.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt29%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU08282200 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool 'de Wissel' — 0.69 km
Supermarkt Jumbo van der Sangen — 0.5 km
Apotheek Apotheek Maasdonk — 0.35 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.430 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 106.304 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.582 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1430 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~390 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2014
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud492 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Oss

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Vlasstraat 5 Vlashoek 128 B € 485.000 +€ 24.320
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 509.320 +€ 320
Koningspage 55 Westerveld 118 C € 475.000 +€ 33.040
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 508.040 € -960
Runrotstraat 25 Geffen 140 A € 509.000 +€ 11.200
1 stap(pen)
  • A→A+: € 11.200 (+ zonnepanelen (klein))
€ 520.200 +€ 11.200
Jasmijn 1 Geffen 125 A € 525.000 +€ 10.000
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.000 (+ zonnepanelen (klein))
€ 535.000 +€ 26.000
Adelaar 92 Roofvogelbuurt 169 B € 450.000 +€ 32.110
2 stap(pen)
  • B→A: € 18.590 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 13.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 482.110 € -26.890
Esculaaphof 4 Kortfoort 146 A+ € 540.000 +€ 0 € 540.000 +€ 31.000
Oijenseweg 164 De Noord 120 A € 460.000 +€ 9.600
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.600 (+ zonnepanelen (klein))
€ 469.600 € -39.400
Paltzstraat 17 Ravenstein 122 D € 425.000 +€ 42.700
4 stap(pen)
  • D→C: € 8.540 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.980 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.420 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.760 (+ zonnepanelen (klein))
€ 467.700 € -41.300
Bram van den Berghstraat 131 Centrum-Zuid 107 A € 455.000 +€ 8.560
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.560 (+ zonnepanelen (klein))
€ 463.560 € -45.440
Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II 136 A € 449.000 +€ 10.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 459.880 € -49.120
Haagpoort 44 Rusheuvel 120 A € 450.000 +€ 9.600
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.600 (+ zonnepanelen (klein))
€ 459.600 € -49.400
Gripper 42 Berghemseweg-Zuid 109 A € 450.000 +€ 8.720
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.720 (+ zonnepanelen (klein))
€ 458.720 € -50.280

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Jasmijn 1 Geffen 125 5 A € 525.000 € 4.200
Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II 136 5 A € 449.000 € 3.301
Harnas 124 De Noord 130 5 A € 598.000 € 4.600
Haagpoort 44 Rusheuvel 120 5 A € 450.000 € 3.750
Koningspage 55 Westerveld 118 5 C € 475.000 € 4.025
Vlasstraat 5 Vlashoek 128 4 B € 485.000 € 3.789
Wagenaarstraat 25 Wagenaarstraat en omgeving 130 5 A € 400.000 € 3.077