apartment · resale
Michelangelostraat 22
1077CB Amsterdam · Minervabuurt-Midden · wijk Apollobuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heeren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 230 apartments in Amsterdam met 75–140 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 97e percentiel (+47.0% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.475 |
|---|---|
| Dichtheid | 16438 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.181.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KJ03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Gerrit van der Veen College — 0.23 km · 43 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.19 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza Foodmarqt — 0.42 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stadion Apotheek — 0.47 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | DokterZuid — 0.49 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.73 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zuid — 1.07 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Roberto's Restaurant — 0.32 km · 62 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.968 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 271.739 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.700 per jaar (~€ 225/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.193 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2376 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~972 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 972 per jaar en 972 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1930 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 496 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | A++ | € 1.290.000 | +€ 0 | € 1.290.000 | +€ 40.000 | |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 8.540
1 stap(pen)
|
€ 1.303.540 | +€ 53.540 | |
| Deurloostraat 110 Wielingenbuurt | 113 | C | € 1.175.000 | +€ 0 | € 1.175.000 | € -75.000 | |
| Valeriusstraat 143 Valeriusbuurt-Oost | 118 | D | € 1.150.000 |
+€ 8.260
1 stap(pen)
|
€ 1.158.260 | € -91.740 | |
| Uiterwaardenstraat 352 Scheldebuurt-West | 117 | B | € 1.150.000 | +€ 0 | € 1.150.000 | € -100.000 | |
| Realengracht 178 Westelijke eilanden | 126 | D | € 1.100.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 1.108.820 | € -141.180 | |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | B | € 1.100.000 | +€ 0 | € 1.100.000 | € -150.000 | |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | A | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | € -155.000 | |
| Hogeweg 37 Linnaeusparkbuurt | 123 | C | € 1.075.000 | +€ 0 | € 1.075.000 | € -175.000 | |
| Jan Luijkenstraat 66 P.C. Hooftbuurt | 107 | E | € 1.060.000 |
+€ 13.910
2 stap(pen)
|
€ 1.073.910 | € -176.090 | |
| Wilhelminastraat 117 Cremerbuurt-West | 110 | B | € 1.050.000 | +€ 0 | € 1.050.000 | € -200.000 | |
| Tweede Kostverlorenkade 19 Bellamybuurt-Noord | 114 | A | € 1.050.000 | +€ 0 | € 1.050.000 | € -200.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Deurloostraat 110 Wielingenbuurt | 113 | 4 | C | € 1.175.000 | € 10.398 |
| Wilhelminastraat 117 Cremerbuurt-West | 110 | 4 | B | € 1.050.000 | € 9.545 |
| Uiterwaardenstraat 352 Scheldebuurt-West | 117 | 4 | B | € 1.150.000 | € 9.829 |
| Tweede Kostverlorenkade 19 Bellamybuurt-Noord | 114 | 4 | A | € 1.050.000 | € 9.211 |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | 4 | B | € 1.100.000 | € 9.402 |
| Tesselschadestraat 31 Vondelparkbuurt-Oost | 115 | 4 | A | € 1.450.000 | € 12.609 |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | 4 | E | € 975.000 | € 9.286 |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | 4 | A | € 1.095.000 | € 9.202 |
| Prof. Tulpstraat 42 Sarphatistrook | 101 | 4 | C | € 995.000 | € 9.851 |
| Jan Luijkenstraat 66 P.C. Hooftbuurt | 107 | 3 | E | € 1.060.000 | € 9.907 |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | 4 | D | € 1.295.000 | € 10.615 |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | 4 | B | € 995.000 | € 8.504 |