house · resale
van Langerenpad 4
5641WX Eindhoven · Muschberg, Geestenberg · wijk Oud-Tongelre · Eindhoven
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 139 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alberti Garantiemakelaars BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 70 houses in Eindhoven met 78–145 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-18.0% t.o.v. mediaan van € 4.491/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 4.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 5191 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 341.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07723330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Karregat — 0.25 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Korein Kinderplein Urkhovenseweg — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Tongelre — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Lichtstad — 1.11 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 2.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 2.72 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jian-An — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.969 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.587 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.156 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 448 per jaar en 448 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 423 m³ |
| Tuin | Patio/atrium |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goudrenetstraat 31 Vaartbroek | 93 | C | € 395.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 403.370 | € -9.130 | |
| Alsacelaan 39 Achtse Barrier-Spaaihoef | 88 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -12.500 | |
| Amienslaan 21 Achtse Barrier-Hoeven | 97 | C | € 419.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 427.730 | +€ 15.230 | |
| Meierijlaan 32 Woenselse Heide | 111 | C | € 375.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 384.990 | € -27.510 | |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | F | € 415.000 |
+€ 25.480
4 stap(pen)
|
€ 440.480 | +€ 27.980 | |
| Luiklaan 19 Tempel | 91 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 32.500 | |
| Kogelsmortel 32 Heesterakker | 126 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 37.500 | |
| Hoogstraat 383 Bennekel-Oost | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 37.500 | |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | C | € 450.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 458.910 | +€ 46.410 | |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | C | € 450.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 459.360 | +€ 46.860 | |
| Obrechtlaan 38 Bennekel-Oost | 104 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 52.500 | |
| Wapendragerstraat 50 't Hofke | 126 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 52.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meierijlaan 32 Woenselse Heide | 111 | 5 | C | € 375.000 | € 3.378 |
| Diestlaan 9 Tempel | 105 | 5 | B | € 469.000 | € 4.467 |
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | 5 | C | € 485.000 | € 4.491 |
| President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost | 120 | 5 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Jan Heynslaan 26 Mensfort | 107 | 5 | C | € 325.000 | € 3.037 |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | 5 | C | € 509.000 | € 4.388 |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | 5 | C | € 450.000 | € 4.545 |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | 4 | E | € 450.000 | € 4.286 |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | 4 | C | € 450.000 | € 4.327 |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | 5 | A | € 519.000 | € 4.513 |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | 5 | A | € 517.500 | € 4.461 |
| Kogelsmortel 32 Heesterakker | 126 | 5 | B | € 450.000 | € 3.571 |