apartment · resale
Henry Moorepassage 238
2907MG Capelle aan den IJssel · Kunstenaarsbuurt · wijk Schollevaar Zuid · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 71 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 apartments in Capelle aan den IJssel met 49–92 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+6.2% t.o.v. mediaan van € 4.444/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Henry Moorepassage
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Henry Moorepassage 232 | 71 | A | € 360.000 | € 5.070 |
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.395 |
|---|---|
| Dichtheid | 8698 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 284.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020776
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Contrabas — 0.18 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.16 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Schollevaar — 0.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van der Spek — 0.95 km |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 2.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Capelle Schollevaar — 0.23 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Nieuw Azie — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 71 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.136 per jaar (~€ 95/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.694 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~923 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~284 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 234 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | E | € 309.000 |
+€ 28.050
4 stap(pen)
|
€ 337.050 | +€ 2.050 | |
| Rodinrade 98 Kunstenaarsbuurt | 71 | B | € 319.000 |
+€ 7.810
1 stap(pen)
|
€ 326.810 | € -8.190 | |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | F | € 315.000 |
+€ 31.450
5 stap(pen)
|
€ 346.450 | +€ 11.450 | |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 14.000 | |
| Alkenoord 126 Alkenoord | 84 | D | € 298.000 |
+€ 22.680
3 stap(pen)
|
€ 320.680 | € -14.320 | |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | C | € 339.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 354.800 | +€ 19.800 | |
| Keerkring 100 Dalenbuurt | 73 | C | € 299.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 313.600 | € -21.400 | |
| Slotlaan 122 Dichtersbuurt | 68 | D | € 295.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 313.360 | € -21.640 | |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | B | € 350.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 358.470 | +€ 23.470 | |
| Henry Moorepassage 232 Kunstenaarsbuurt | 71 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | +€ 25.000 | |
| Chopinstraat 167 Chopinbuurt | 71 | B | € 299.500 |
+€ 7.810
1 stap(pen)
|
€ 307.310 | € -27.690 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rodinrade 98 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | B | € 319.000 | € 4.493 |
| Henry Moorepassage 232 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | A | € 360.000 | € 5.070 |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | 3 | A | € 349.000 | € 4.716 |
| Slotlaan 122 Dichtersbuurt | 68 | 3 | D | € 295.000 | € 4.338 |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | 3 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | 3 | C | € 339.000 | € 4.291 |
| Chopinstraat 167 Chopinbuurt | 71 | 4 | B | € 299.500 | € 4.218 |
| Keerkring 100 Dalenbuurt | 73 | 2 | C | € 299.000 | € 4.096 |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | 3 | A | € 350.000 | € 4.375 |
| Akkerwinde 130 Akker/Haagwinde | 69 | 2 | G | € 275.000 | € 3.986 |
| Lehárstraat 56 Puccinibuurt | 77 | 3 | A | € 409.000 | € 5.312 |
| Tankenberg 148 Bergenbuurt | 63 | 2 | C | € 280.000 | € 4.444 |