house · resale
Paardensprongstraat 11
3554EK Utrecht · Schaakbuurt en omgeving · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 104 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Bree Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 80 houses in Utrecht met 77–143 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-11.0% t.o.v. mediaan van € 5.615/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.610 |
|---|---|
| Dichtheid | 9463 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 438.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440242
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Cirkel — 0.15 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuteropvang de Cirkel — 0.15 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.17 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rokade — 0.15 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Dame — 0.19 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 1.97 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 1.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | I Love Sushi — 0.17 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.773 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~440 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 362 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Torreshof 16 Kanaleneiland-Zuid | 134 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -1.000 | |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | € -3.200 | |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -11.000 | |
| Mandenmakerslaan 128 De Meern-Zuid | 126 | B | € 525.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 538.860 | € -11.140 | |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | C | € 550.000 |
+€ 12.710
2 stap(pen)
|
€ 562.710 | +€ 12.710 | |
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | +€ 19.000 | |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | C | € 549.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 573.000 | +€ 23.000 | |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Pijlstraat 13 Nijenoord, Hoogstraat en omgeving | 101 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Troelstralaan 74 Staatsliedenbuurt | 95 | A++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | 4 | A | € 539.000 | € 5.133 |
| Stationsstraat 10 Vleuten | 117 | 4 | G | € 595.000 | € 5.085 |
| Noorderplaat 6 Veldhuizen | 103 | 4 | A | € 495.000 | € 4.806 |
| Walter Kollolaan 204 Terwijde-West | 114 | 4 | A | € 630.000 | € 5.526 |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | 5 | C | € 595.000 | € 5.219 |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | 5 | A | € 575.000 | € 4.957 |
| Wickenburglaan 36 Nieuw Hoograven-Noord | 112 | 5 | F | € 459.000 | € 4.098 |
| Pijlstraat 13 Nijenoord, Hoogstraat en omgeving | 101 | 5 | A | € 575.000 | € 5.693 |
| Bolstraat 93 Oudwijk | 97 | 4 | D | € 615.000 | € 6.340 |