house · resale
Simon Vestdijksingel 149
6836VB Arnhem · Rijkerswoerd-Oost · wijk Rijkerswoerd · Arnhem
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 113 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BMV Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Arnhem met 84–156 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-16.0% t.o.v. mediaan van € 3.968/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 3.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 2735 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 399.000 deze listing +0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02022316
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.51 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuider Service Apotheek Rijkerswoerd — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bles en Poels — 1.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 3.86 km |
| Restaurant | China City — 0.58 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.070 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE 36/30 A CW5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 429 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -1.000 | |
| Glenn Millerstraat 68 Rijkerswoerd-West | 106 | A | € 397.500 | +€ 0 | € 397.500 | € -2.500 | |
| Koewei 8 Elderhof | 109 | C | € 375.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 396.800 | € -3.200 | |
| Hofsingel 54 't Duifje | 120 | B | € 375.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 388.200 | € -11.800 | |
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | C | € 389.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 412.000 | +€ 12.000 | |
| Socratesstraat 13 Rijkerswoerd-West | 98 | B | € 375.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 385.780 | € -14.220 | |
| Oosterhoutstraat 79 De Laar-West | 130 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 15.000 | |
| Schuttersbergplein 38 Geitenkamp | 90 | B | € 375.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 384.900 | € -15.100 | |
| Alkmaarsingel 328 Elderhof | 108 | C | € 400.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 421.600 | +€ 21.600 | |
| Kamillelaan 79 Kamillehof | 99 | D | € 349.500 |
+€ 26.730
3 stap(pen)
|
€ 376.230 | € -23.770 | |
| Darwinstraat 18 Rijkerswoerd-West | 100 | B | € 420.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 431.000 | +€ 31.000 | |
| Koewei 20 Elderhof | 125 | A | € 432.500 | +€ 0 | € 432.500 | +€ 32.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hofsingel 54 't Duifje | 120 | 5 | B | € 375.000 | € 3.125 |
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | 5 | C | € 389.000 | € 3.383 |
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | 5 | A | € 399.000 | € 3.531 |
| Oldorphof 9 Vredenburg | 129 | 5 | C | € 429.500 | € 3.329 |
| Oosterhoutstraat 79 De Laar-West | 130 | 5 | A | € 415.000 | € 3.192 |
| Alkmaarsingel 328 Elderhof | 108 | 5 | C | € 400.000 | € 3.704 |
| Hofsingel 215 't Duifje | 123 | 4 | C | € 415.000 | € 3.374 |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.241 |
| Koewei 20 Elderhof | 125 | 6 | A | € 432.500 | € 3.460 |
| Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid | 119 | 5 | A+++ | € 495.000 | € 4.160 |
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | 5 | B | € 495.000 | € 4.267 |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | 6 | A | € 450.000 | € 3.913 |