Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 186 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarshuys Geraldine (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Breda met 90–167 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-13.2% t.o.v. mediaan van € 4.331/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 4.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 4795 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 351.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoogakker — 0.33 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.54 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Haagse Beemden — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Haagse Beemden — 0.66 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 4.73 km |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 1.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafé Stout — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.064 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.487 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1677 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 417 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 5.000 | |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | C | € 469.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 490.600 | +€ 5.600 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -20.000 | |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | B | € 449.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 464.070 | € -20.930 | |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | B | € 450.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 461.990 | € -23.010 | |
| Wilderen 132 Heusdenhout | 118 | C | € 490.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 513.600 | +€ 28.600 | |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | C | € 495.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 515.800 | +€ 30.800 | |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | C | € 425.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 449.600 | € -35.400 | |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 31.050
3 stap(pen)
|
€ 446.050 | € -38.950 | |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | B | € 425.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 437.430 | € -47.570 | |
| Polderstraat 30 Belcrum | 112 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 65.000 | |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | C | € 395.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 419.200 | € -65.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | 6 | B | € 565.000 | € 4.414 |
| Wilderen 132 Heusdenhout | 118 | 6 | C | € 490.000 | € 4.153 |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | 6 | C | € 395.000 | € 3.264 |
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | 5 | C | € 550.000 | € 4.331 |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | 5 | C | € 545.000 | € 4.360 |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | 5 | B | € 449.000 | € 3.277 |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Polderstraat 30 Belcrum | 112 | 6 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | 6 | D | € 629.000 | € 4.802 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |