apartment · resale
Eerste Atjehstraat 116
1094KS Amsterdam · Timorpleinbuurt-Zuid · wijk Indische Buurt-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Prins van Wijngaarden BV (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 203 apartments in Amsterdam met 79–148 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+5.4% t.o.v. mediaan van € 7.904/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Eerste Atjehstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Eerste Atjehstraat 105 | 65 | B | € 550.000 | € 8.462 |
| Eerste Atjehstraat 152 | 50 | C | € 475.000 | € 9.500 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 29986 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 476.000 deze listing +100% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bataviaschool — 0.08 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.19 km |
| Supermarkt | Late Night Liquorstore — 0.15 km · 43 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sumatra Apotheek — 0.07 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sumatra Huisartsenpraktijk — 0.06 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.34 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Drovers dog — 0.05 km · 96 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.535 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 204.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.687 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1905 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 351 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plantagekade 65 Plantage | 109 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | € 0 | |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | C | € 935.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 958.000 | +€ 8.000 | |
| Westerdoksdijk 151 Westerdokseiland | 102 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | € -25.000 | |
| Eerste Nassaustraat 4 De Wittenbuurt-Noord | 103 | D | € 950.000 |
+€ 27.810
3 stap(pen)
|
€ 977.810 | +€ 27.810 | |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | C | € 965.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 988.600 | +€ 38.600 | |
| Newtonstraat 73 Middenmeer-Noord | 119 | E | € 950.000 |
+€ 39.270
4 stap(pen)
|
€ 989.270 | +€ 39.270 | |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | A+ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | € -55.000 | |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | B | € 995.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 1.007.870 | +€ 57.870 | |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | E | € 975.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 1.009.650 | +€ 59.650 | |
| Prof. Tulpstraat 42 Sarphatistrook | 101 | C | € 995.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 1.015.200 | +€ 65.200 | |
| Palmstraat 24 Driehoekbuurt | 109 | B | € 869.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 880.990 | € -69.010 | |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | A+++ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | 4 | C | € 935.000 | € 8.130 |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | 4 | B | € 995.000 | € 8.504 |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | 4 | C | € 965.000 | € 8.178 |
| Tweede Kostverlorenkade 19 Bellamybuurt-Noord | 114 | 4 | A | € 1.050.000 | € 9.211 |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | 4 | A+++ | € 875.000 | € 7.955 |
| Wilhelminastraat 117 Cremerbuurt-West | 110 | 4 | B | € 1.050.000 | € 9.545 |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | 4 | E | € 975.000 | € 9.286 |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | 4 | A | € 850.000 | € 7.025 |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | 4 | B | € 1.100.000 | € 9.402 |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | 4 | A | € 1.095.000 | € 9.202 |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | 4 | C | € 835.000 | € 7.877 |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | 4 | C | € 800.000 | € 7.407 |