apartment · resale
Kenaustraat 76
2581VA Den Haag · Geuzenkwartier · wijk Wijk 09 Geuzen- en Statenkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Claassen & Partners Verkoopmakelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 147 apartments in Den Haag met 65–122 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+24.4% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 14054 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 417.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180908
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Maris College Statenkwartier — 0.3 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Eisenhowerlaan — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.26 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek van Greuningen — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Storm de Grave — 1.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 2.75 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Poetri Ajoe — 0.04 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.504 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.751 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1222 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~376 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Bovenwoning (dubbel bovenhuis) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2026, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 342 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laan van Roos en Doorn 35 Willemspark | 93 | A++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Newtonplein 4 Valkenboskwartier | 92 | A | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -500 | |
| Kornoeljestraat 100 Eykenduinen | 89 | C | € 550.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 567.800 | +€ 17.800 | |
| Zeesluisweg 82 Vissershaven | 84 | A | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | € -20.000 | |
| Dr. Lelykade 309 Vissershaven | 90 | B | € 575.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 584.900 | +€ 34.900 | |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | E | € 475.000 |
+€ 30.690
4 stap(pen)
|
€ 505.690 | € -44.310 | |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | B | € 495.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 505.450 | € -44.550 | |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | C | € 485.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 501.000 | € -49.000 | |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -50.000 | |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -51.000 | |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -55.000 | |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 490.870 | € -59.130 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | 4 | A | € 489.500 | € 5.207 |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | 4 | B | € 475.000 | € 5.220 |
| Laan van Roos en Doorn 35 Willemspark | 93 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.914 |
| Newtonplein 4 Valkenboskwartier | 92 | 5 | A | € 549.500 | € 5.973 |
| Dr. Lelykade 309 Vissershaven | 90 | 3 | B | € 575.000 | € 6.389 |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | 3 | A | € 495.000 | € 5.266 |
| Kornoeljestraat 100 Eykenduinen | 89 | 5 | C | € 550.000 | € 6.180 |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | 3 | E | € 475.000 | € 5.108 |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | 4 | B | € 425.000 | € 4.293 |
| Ohmstraat 27 Valkenboskwartier | 98 | 5 | A | € 475.000 | € 4.847 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |