house · resale
Singelkade 30
3241DG Middelharnis · Middelharnis westplaat · wijk Middelharnis · Goeree-Overflakkee
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Alphen Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Goeree-Overflakkee met 89–166 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-6.5% t.o.v. mediaan van € 3.837/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Singelkade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Singelkade 92 | 142 | A | € 498.000 | € 3.507 |
Buurt in cijfers — Goeree-Overflakkee
| Inwoners | 2.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 4254 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 433.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19240301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Groen van Prinstererschool — 0.59 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hamoedi Supermarkt — 0.25 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Haringvliet — 0.56 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Westplaat — 0.55 km |
| Ziekenhuis | Van Weel-Bethesda Ziekenhuis — 4.35 km |
| Restaurant | LLEV — 0.28 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.191 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.362 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2025 |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 452 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Goeree-Overflakkee
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grondzeilerstraat 32 Oude-Tonge prinsessenbuurt handelskade | 120 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 6.000 | |
| Godfried Bomanspad 8 Middelharnis westplaat | 120 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -9.000 | |
| Prins Bernhardlaan 65 Middelharnis prinsenkwartier | 90 | A | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -10.000 | |
| Voorstraat 64 Stellendam centrum | 117 | C | € 425.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 448.400 | € -10.600 | |
| Molendijk 15 Ooltgensplaat woonkern | 122 | D | € 399.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 431.940 | € -27.060 | |
| Wilhelminalaan 6 Dirksland noord | 90 | E | € 395.000 |
+€ 29.700
4 stap(pen)
|
€ 424.700 | € -34.300 | |
| Singelkade 92 Middelharnis westplaat | 142 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 39.000 | |
| Sommelsdijkse Havendijk 4 Middelharnis westplaat | 122 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 40.000 | |
| Molenplein 2 Middelharnis prinsenkwartier | 101 | A | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | € -49.000 | |
| Doetinchemsestraat 62 Middelharnis bomenbuurt | 124 | C | € 375.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 399.800 | € -59.200 | |
| Azaleastraat 29 Stellendam west | 104 | A+ | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -60.000 | |
| Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost | 108 | C | € 375.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 396.600 | € -62.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Doetinchemsestraat 62 Middelharnis bomenbuurt | 124 | 5 | C | € 375.000 | € 3.024 |
| Singelkade 92 Middelharnis westplaat | 142 | 5 | A | € 498.000 | € 3.507 |
| Grondzeilerstraat 32 Oude-Tonge prinsessenbuurt handelskade | 120 | 4 | A | € 465.000 | € 3.875 |
| Godfried Bomanspad 8 Middelharnis westplaat | 120 | 6 | A | € 450.000 | € 3.750 |
| Sommelsdijkse Havendijk 4 Middelharnis westplaat | 122 | 4 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Molendijk 15 Ooltgensplaat woonkern | 122 | 4 | D | € 399.000 | € 3.270 |
| Voorstraat 64 Stellendam centrum | 117 | 6 | C | € 425.000 | € 3.632 |
| Buitenring 44 Middelharnis westplaat | 136 | 6 | A | € 535.000 | € 3.934 |
| Boomgaardpad 29 Ooltgensplaat woonkern | 111 | 5 | B | € 568.000 | € 5.117 |
| Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost | 108 | 5 | C | € 375.000 | € 3.472 |
| Melkweg 55 Oude-Tonge planetenbuurt | 106 | 5 | A | € 375.000 | € 3.538 |
| Botter 16 Stellendam centrum | 103 | 5 | A | € 385.000 | € 3.738 |