Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 166 m² |
| Perceel | 444 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Oosting Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Assen met 116–215 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+19.3% t.o.v. mediaan van € 3.409/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Assen
| Inwoners | 2.230 |
|---|---|
| Dichtheid | 4926 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 254.000 deze listing +166% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01060307
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vredeveldschool — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.5 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.38 km |
| OV-station | Station Assen — 0.84 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Peking — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 166 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.992 per jaar (~€ 166/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.389 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1494 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~332 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1933 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Muurverwarming, pelletkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 627 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Assen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alkmesschen 5 De Messchen | 145 | B | € 625.000 |
+€ 42.050
3 stap(pen)
|
€ 667.050 | € -7.950 | |
| Berberishage 21 Kloosterhage | 167 | A | € 625.000 |
+€ 30.060
2 stap(pen)
|
€ 655.060 | € -19.940 | |
| Vaart N.Z. 176 Landgoed Lariks | 139 | D | € 575.000 |
+€ 62.550
5 stap(pen)
|
€ 637.550 | € -37.450 | |
| Prins Clausplantsoen 35 De Esch | 169 | A | € 689.000 |
+€ 30.420
2 stap(pen)
|
€ 719.420 | +€ 44.420 | |
| Bosrank 40 Kloosterbos | 149 | A | € 595.000 |
+€ 26.820
2 stap(pen)
|
€ 621.820 | € -53.180 | |
| Alkmesschen 26 De Messchen | 180 | B | € 550.000 |
+€ 52.200
3 stap(pen)
|
€ 602.200 | € -72.800 | |
| Hunze 17 Landgoed Lariks | 171 | A | € 525.000 |
+€ 30.780
2 stap(pen)
|
€ 555.780 | € -119.220 | |
| Dilletuin 63 Kloostertuinen | 154 | A | € 525.000 |
+€ 27.720
2 stap(pen)
|
€ 552.720 | € -122.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Clausplantsoen 35 De Esch | 169 | 5 | A | € 689.000 | € 4.077 |
| Berberishage 21 Kloosterhage | 167 | 5 | A | € 625.000 | € 3.743 |
| Alkmesschen 26 De Messchen | 180 | 6 | B | € 550.000 | € 3.056 |
| Dilletuin 63 Kloostertuinen | 154 | 6 | A | € 525.000 | € 3.409 |
| Hunze 17 Landgoed Lariks | 171 | 7 | A | € 525.000 | € 3.070 |
| Bosrank 40 Kloosterbos | 149 | 5 | A | € 595.000 | € 3.993 |
| Alkmesschen 5 De Messchen | 145 | 5 | B | € 625.000 | € 4.310 |
| Herman Broodstraat 29 Schildersbuurt | 164 | 6 | A | € 450.000 | € 2.744 |
| Narcisstraat 1 De Dorpen | 148 | 6 | B | € 450.000 | € 3.041 |
| Woerdes 112 De Kampen/De Essen | 176 | 5 | B | € 450.000 | € 2.557 |
| Vaart N.Z. 176 Landgoed Lariks | 139 | 5 | D | € 575.000 | € 4.137 |
| Balloërweg 2 Loon | 162 | 6 | G | € 950.000 | € 5.864 |