Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Delft met 83–154 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-11.0% t.o.v. mediaan van € 4.900/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Delft
| Inwoners | 1.130 |
|---|---|
| Dichtheid | 6490 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 350.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05032301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Waterhof — 0.21 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.26 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Tanthof — 0.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Together in Motion — 0.16 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reinier de Graaf Gasthuis — 1.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Dashof eten en drinken — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.478 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.380 per jaar (~€ 198/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.676 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2023 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~714 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 476 per jaar en 476 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 469 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Delft
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zwarte Sternhof 6 Vogelbuurt-West | 128 | C | € 500.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 511.520 | € -7.480 | |
| Van Saenredamstraat 31 Westerkwartier | 87 | C | € 525.000 |
+€ 7.830
1 stap(pen)
|
€ 532.830 | +€ 13.830 | |
| Waterhoenstraat 7 Vogelbuurt-West | 118 | C | € 490.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 500.620 | € -18.380 | |
| Schapenpad 4 Boerderijbuurt | 128 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 31.000 | |
| Van Rijslaan 24 Verzetstrijdersbuurt | 134 | C | € 575.000 |
+€ 12.060
1 stap(pen)
|
€ 587.060 | +€ 68.060 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waterhoenstraat 7 Vogelbuurt-West | 118 | 5 | C | € 490.000 | € 4.153 |
| Zwarte Sternhof 6 Vogelbuurt-West | 128 | 5 | C | € 500.000 | € 3.906 |
| Schapenpad 4 Boerderijbuurt | 128 | 5 | A | € 550.000 | € 4.297 |
| Hof van Robijn 3 Hoornse Hof | 119 | 5 | A | € 625.000 | € 5.252 |
| Van Rijslaan 24 Verzetstrijdersbuurt | 134 | 5 | C | € 575.000 | € 4.291 |
| Luxemburghof 8 Schoemakerplantage | 127 | 4 | A | € 720.000 | € 5.669 |
| Van Saenredamstraat 31 Westerkwartier | 87 | 4 | C | € 525.000 | € 6.034 |
| Moutmolen 3 Molenbuurt | 150 | 5 | A | € 735.000 | € 4.900 |
| Molslaan 143 In de Veste | 153 | 5 | D | € 750.000 | € 4.902 |