house · resale
Pablo Picassostraat 29
3059VK Rotterdam · Nesselande · wijk Prins Alexander · Rotterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 150 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar Lagendijk (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Rotterdam met 105–195 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+6.7% t.o.v. mediaan van € 4.466/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 13.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 4553 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 593.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991468
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KOV Toverkunst — 0.44 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nesselande — 0.47 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Charley Toorop — 1.3 km |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 5.0 km |
| OV-station | Nesselande — 0.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Deli City — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.414 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 153.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 150 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.614 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1950 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 545 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zuidhoek 154 Oud Charlois | 146 | B | € 699.500 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 715.560 | +€ 560 | |
| Jacob Catsstraat 76 Oude Noorden | 145 | C | € 675.000 |
+€ 29.000
2 stap(pen)
|
€ 704.000 | € -11.000 | |
| Wout van Heusdensingel 1 Nesselande | 148 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -15.000 | |
| Grindweg 2 Molenlaankwartier | 110 | E | € 700.000 |
+€ 36.300
4 stap(pen)
|
€ 736.300 | +€ 21.300 | |
| Ogier van Cralingenpark 56 's-Gravenland | 139 | C | € 725.000 |
+€ 21.545
2 stap(pen)
|
€ 746.545 | +€ 31.545 | |
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | +€ 34.000 | |
| Esplanadapad 20 Hoogvliet Zuid | 163 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 35.000 | |
| Pieter Postlaan 33 Kleinpolder | 116 | C | € 650.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 673.200 | € -41.800 | |
| Sint-Mariastraat 132 Oude Westen | 119 | C | € 649.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 672.800 | € -42.200 | |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | C | € 645.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 671.600 | € -43.400 | |
| Wodanstraat 16 Katendrecht | 147 | A+ | € 765.000 | +€ 0 | € 765.000 | +€ 50.000 | |
| Adrianalaan 256 Schiebroek | 135 | D | € 735.000 |
+€ 36.450
3 stap(pen)
|
€ 771.450 | +€ 56.450 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wout van Heusdensingel 1 Nesselande | 148 | 6 | A+ | € 700.000 | € 4.730 |
| Jacob Catsstraat 76 Oude Noorden | 145 | 6 | C | € 675.000 | € 4.655 |
| Gaarde 16 Hoogvliet Noord | 147 | 6 | A++ | € 595.000 | € 4.048 |
| Achterweg 2 Hoogvliet Zuid | 148 | 5 | A+ | — | — |
| Zuidhoek 154 Oud Charlois | 146 | 7 | B | € 699.500 | € 4.791 |
| Wodanstraat 16 Katendrecht | 147 | 5 | A+ | € 765.000 | € 5.204 |
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | 5 | A | € 749.000 | € 4.741 |
| Ogier van Cralingenpark 56 's-Gravenland | 139 | 5 | C | € 725.000 | € 5.216 |
| Krulmos 9 Ommoord | 141 | 6 | B | € 550.000 | € 3.901 |
| Esplanadapad 20 Hoogvliet Zuid | 163 | 7 | A | € 750.000 | € 4.601 |
| Damhertstraat 32 Kralingseveer | 155 | 5 | B | € 850.000 | € 5.484 |
| Adrianalaan 256 Schiebroek | 135 | 5 | D | € 735.000 | € 5.444 |