Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meiboom Makelaardij & Financieel advies (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Moerdijk met 83–154 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-25.4% t.o.v. mediaan van € 3.593/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Moerdijk
| Inwoners | 4.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 2460 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 348.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17090700
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Springplank — 0.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Gert Driesen — 0.79 km |
| Apotheek | Service Apotheek Fijnaart — 0.59 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.523 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.975 per jaar (~€ 248/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.771 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2618 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1071 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.071 per jaar en 1071 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 462 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Moerdijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frisostraat 2 Zevenbergschen Hoek | 93 | G | € 309.000 |
+€ 18.600
4 stap(pen)
|
€ 327.600 | +€ 8.600 | |
| Steinstraat 42 Klundert | 108 | E | € 289.000 |
+€ 14.040
2 stap(pen)
|
€ 303.040 | € -15.960 | |
| Boudewijnstraat 72 Klundert | 109 | E | € 325.000 |
+€ 14.170
2 stap(pen)
|
€ 339.170 | +€ 20.170 | |
| Watermolen 31 Torenveld | 118 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 56.000 | |
| Watermolen 36 Torenveld | 112 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 56.000 | |
| Appelaarsedijk 3 Nieuwemolen met Driehoek | 97 | D | € 250.000 |
+€ 6.790
1 stap(pen)
|
€ 256.790 | € -62.210 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Watermolen 31 Torenveld | 118 | 4 | B | € 375.000 | € 3.178 |
| Boudewijnstraat 72 Klundert | 109 | 5 | E | € 325.000 | € 2.982 |
| Doctor Ariënslaan 117 Centrum | 108 | 4 | C | € 389.000 | € 3.602 |
| Steinstraat 42 Klundert | 108 | 5 | E | € 289.000 | € 2.676 |
| Watermolen 36 Torenveld | 112 | 5 | C | € 375.000 | € 3.348 |
| Zuster Lankhaarlaan 16 Noordlangeweg | 121 | 5 | A | € 415.000 | € 3.430 |
| Moye Keene 92 Klundert | 136 | 4 | A | € 400.000 | € 2.941 |
| Sterappel 26 Fijnaart | 122 | 5 | A | € 425.000 | € 3.484 |
| Oranjestraat 10 Klundert | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Appelaarsedijk 3 Nieuwemolen met Driehoek | 97 | 4 | D | € 250.000 | € 2.577 |
| Paulus Potterstraat 2 Fijnaart | 99 | 3 | E | € 375.000 | € 3.788 |
| Frisostraat 2 Zevenbergschen Hoek | 93 | 4 | G | € 309.000 | € 3.323 |