apartment · resale
Oude Haagweg 581
2552GJ Den Haag · Eykenduinen · wijk Wijk 19 Vruchtenbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hooghlanden makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 apartments in Den Haag met 35–65 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+2.8% t.o.v. mediaan van € 5.154/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.645 |
|---|---|
| Dichtheid | 5279 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 393.000 deze listing -33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181983
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vlierboom — 0.43 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.22 km |
| Supermarkt | Fifi — 0.41 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Pillen en Praten — 0.33 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bras en Pouw — 0.44 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 0.73 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.01 km |
| Restaurant | Restaurant Ruby — 0.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.265 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 56.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.000 per jaar (~€ 83/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.348 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~850 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~300 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 200 per jaar en 200 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant HR (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 156 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loosduinsekade 166 Transvaalkwartier-Noord | 62 | C | € 250.000 |
+€ 5.580
1 stap(pen)
|
€ 255.580 | € -9.420 | |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | +€ 9.500 | |
| Elviraland 184 Landen | 60 | C | € 269.500 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 274.900 | +€ 9.900 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 42 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 10.000 | |
| Denenburg 14 Burgen en Horsten | 56 | G | € 260.000 |
+€ 16.240
5 stap(pen)
|
€ 276.240 | +€ 11.240 | |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | C | € 275.000 |
+€ 3.870
1 stap(pen)
|
€ 278.870 | +€ 13.870 | |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 9.760
2 stap(pen)
|
€ 284.760 | +€ 19.760 | |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | D | € 275.000 |
+€ 10.240
2 stap(pen)
|
€ 285.240 | +€ 20.240 | |
| Loosduinsekade 467 Rustenburg | 60 | G | € 225.000 |
+€ 17.400
5 stap(pen)
|
€ 242.400 | € -22.600 | |
| Weteringkade 74 Rivierenbuurt-Noord | 40 | B | € 239.500 | +€ 0 | € 239.500 | € -25.500 | |
| Hulshorststraat 301 Oostbroek-Zuid | 62 | E | € 225.000 |
+€ 13.640
3 stap(pen)
|
€ 238.640 | € -26.360 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Patijnlaan 644 Archipelbuurt | 48 | 2 | D | € 315.000 | € 6.562 |
| Waldorpstraat 1794 Laakhaven-West | 50 | 2 | A+ | € 325.000 | € 6.500 |
| Denenburg 14 Burgen en Horsten | 56 | 2 | G | € 260.000 | € 4.643 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | 3 | B | € 295.000 | € 5.566 |
| Loosduinsekade 38 Schildersbuurt-West | 53 | 3 | A | € 295.000 | € 5.566 |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | 2 | C | € 275.000 | € 6.395 |
| Miquelstraat 118 Laakkwartier-Oost | 42 | 2 | A | € 215.000 | € 5.119 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 42 | 3 | B | € 275.000 | € 6.548 |
| Beeklaan 119 Rond de Energiecentrale | 42 | 3 | A | € 295.000 | € 7.024 |
| Weteringkade 74 Rivierenbuurt-Noord | 40 | 2 | B | € 239.500 | € 5.988 |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | 3 | B | € 274.500 | € 4.653 |
| De Perponcherstraat 25 Koningsplein e.o. | 51 | 2 | B | € 375.000 | € 7.353 |