databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Kerkbuurt 132

3361BL Sliedrecht · Kerkbuurt-Oost · wijk Wijk 02 Sliedrecht-Centrum · Sliedrecht

€ 335.000
€ 4.295 / m²
78 3kamers B
Foto 1 van Kerkbuurt 132 Foto 2 van Kerkbuurt 132 Foto 3 van Kerkbuurt 132 Foto 4 van Kerkbuurt 132 Foto 5 van Kerkbuurt 132 Foto 6 van Kerkbuurt 132 Foto 7 van Kerkbuurt 132 Foto 8 van Kerkbuurt 132 Foto 9 van Kerkbuurt 132 Foto 10 van Kerkbuurt 132 Foto 11 van Kerkbuurt 132 Foto 12 van Kerkbuurt 132

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.78 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Makelaardij Stuij & Van Dijk (VN)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Andere woningen in Kerkbuurt

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Kerkbuurt 58 88 A € 449.000 € 5.102

Buurt in cijfers — Sliedrecht

Inwoners270
Dichtheid4442 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 346.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt28%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.2 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06100210 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Henri Dunant — 0.14 km · 11 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.15 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Hoogland — 0.25 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Medisch Centrum Thorbecke — 0.88 km
OV-station Burgemeester Winklerplein — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Eterij & Tapperij 'de Brijhapper' — 0.02 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.599 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 71.739 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.560 per jaar (~€ 130/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.729 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1326 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~468 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 312 per jaar en 312 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1953
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, HR-glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud271 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Sliedrecht

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Smalweer 45 De Weren 78 D € 320.000 +€ 12.480
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.460 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.020 (+ HR++ glas)
€ 332.480 € -2.520
Dorlandsweer 22 De Weren 91 D € 325.000 +€ 14.560
2 stap(pen)
  • D→C: € 6.370 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
€ 339.560 +€ 4.560

Alle vergelijkbare woningen (3)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Smalweer 45 De Weren 78 3 D € 320.000 € 4.103
Dorlandsweer 22 De Weren 91 4 D € 325.000 € 3.571
Kerkbuurt 58 Kerkbuurt-Oost 88 3 A € 449.000 € 5.102