house · resale
Gerhardus Docterstraat 20
1502EP Zaandam · Rosmolenbuurt Oost · wijk Rosmolenwijk · Zaanstad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 138 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Zaanstad met 103–192 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+8.7% t.o.v. mediaan van € 4.318/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 2.540 |
|---|---|
| Dichtheid | 6317 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 371.000 deze listing +87% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04791411
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | In 't Veld — 0.26 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Albatros — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.13 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ZaanApotheek — 0.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost Zaanstreek — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 0.12 km |
| OV-station | Zaandam Kogerveld — 0.7 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Delicous & Healthy — 0.72 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.480 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.441 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1036 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~148 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 546 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stationsstraat 58 Oud West | 126 | A | € 675.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 712.800 | +€ 17.800 | |
| Populierenlaan 2 Rosariumbuurt | 133 | A | € 625.000 |
+€ 39.900
3 stap(pen)
|
€ 664.900 | € -30.100 | |
| Herengracht 69 Oud West | 116 | C | € 585.000 |
+€ 58.000
5 stap(pen)
|
€ 643.000 | € -52.000 | |
| Max Havelaarstraat 9 Westerwatering Zuid | 128 | A | € 600.000 |
+€ 38.400
3 stap(pen)
|
€ 638.400 | € -56.600 | |
| Dodonaeuslaan 317 Poelenburg Noord | 163 | B | € 700.000 |
+€ 66.830
4 stap(pen)
|
€ 766.830 | +€ 71.830 | |
| Treilerstraat 35 Hoornseveld | 151 | B | € 550.000 |
+€ 61.910
4 stap(pen)
|
€ 611.910 | € -83.090 | |
| Spant 40 Waterrijk West | 163 | A+ | € 745.000 |
+€ 35.860
2 stap(pen)
|
€ 780.860 | +€ 85.860 | |
| Jachtenlaan 53 Hoornseveld | 155 | A+ | € 595.000 |
+€ 10.230
2 stap(pen)
|
€ 605.230 | € -89.770 | |
| Clusiuslaan 313 Poelenburg Zuid | 129 | C | € 535.000 |
+€ 64.500
5 stap(pen)
|
€ 599.500 | € -95.500 | |
| Kogerhout 30 Oud Koog | 119 | B | € 550.000 |
+€ 48.790
4 stap(pen)
|
€ 598.790 | € -96.210 | |
| Aria 44 Westerwatering Zuid | 147 | A | € 750.000 |
+€ 44.100
3 stap(pen)
|
€ 794.100 | +€ 99.100 | |
| Wandelweg 38 Wormerveer Zuid | 120 | C | € 525.000 |
+€ 60.000
5 stap(pen)
|
€ 585.000 | € -110.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aria 44 Westerwatering Zuid | 147 | 4 | A | € 750.000 | € 5.102 |
| Dodonaeuslaan 317 Poelenburg Noord | 163 | 4 | B | € 700.000 | € 4.294 |
| Aria 18 Westerwatering Zuid | 142 | 5 | A+ | € 795.000 | € 5.599 |
| Jachtenlaan 53 Hoornseveld | 155 | 5 | A+ | € 595.000 | € 3.839 |
| Treilerstraat 35 Hoornseveld | 151 | 5 | B | € 550.000 | € 3.642 |
| Spant 40 Waterrijk West | 163 | 5 | A+ | € 745.000 | € 4.571 |
| Stationsstraat 58 Oud West | 126 | 4 | A | € 675.000 | € 5.357 |
| Populierenlaan 2 Rosariumbuurt | 133 | 5 | A | € 625.000 | € 4.699 |
| Max Havelaarstraat 9 Westerwatering Zuid | 128 | 5 | A | € 600.000 | € 4.688 |
| Vaartdijk 43 Langeheit Oost | 155 | 5 | B | € 895.000 | € 5.774 |
| Titanialaan 31 Zuiderham | 130 | 5 | A | € 539.000 | € 4.146 |
| Clusiuslaan 313 Poelenburg Zuid | 129 | 5 | C | € 535.000 | € 4.147 |