databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Ranonkellaan 5

1562AS Krommenie · Noorderham · wijk Krommenie West · Zaanstad

€ 375.000
€ 4.076 / m²
92 3kamers B
Foto 1 van Ranonkellaan 5 Foto 2 van Ranonkellaan 5 Foto 3 van Ranonkellaan 5 Foto 4 van Ranonkellaan 5 Foto 5 van Ranonkellaan 5 Foto 6 van Ranonkellaan 5 Foto 7 van Ranonkellaan 5 Foto 8 van Ranonkellaan 5 Foto 9 van Ranonkellaan 5 Foto 10 van Ranonkellaan 5 Foto 11 van Ranonkellaan 5 Foto 12 van Ranonkellaan 5

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.92 m²
Perceel131 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Saen Garantiemakelaars Krommenie (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Zaanstad met 64–119 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-13.0% t.o.v. mediaan van € 4.688/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Zaanstad

Inwoners3.395
Dichtheid6854 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 375.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt42%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04796220 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Hoeksteen — 0.46 km · 20 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Krommenie — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartspraktijk Huijbens — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Krommenie-Assendelft — 1.25 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Tang Wok Express — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 80.435 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.943 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1564 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~552 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 368 per jaar en 368 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1968
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud309 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Florijn 5 Westzanerdijk 80 B € 375.000 +€ 0 € 375.000 € 0
Evenwichtstraat 38 Zuiderhoofdbuurt 76 C € 365.000 +€ 6.840
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.840 (+ HR++ glas)
€ 371.840 € -3.160
Steijnstraat 3 Prins Hendrikbuurt 74 C € 375.000 +€ 6.660
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.660 (+ HR++ glas)
€ 381.660 +€ 6.660
Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid 91 C € 375.000 +€ 8.190
1 stap(pen)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
€ 383.190 +€ 8.190
Bestevaerstraat 11 Centrum 67 C € 359.500 +€ 6.030
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.030 (+ HR++ glas)
€ 365.530 € -9.470
Tuinstraat 17 Oud Zaandijk 82 D € 375.000 +€ 13.120
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.740 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.380 (+ HR++ glas)
€ 388.120 +€ 13.120
Pieter Jelles Troelstralaan 109 Bomenbuurt Oost 69 D € 350.000 +€ 11.040
2 stap(pen)
  • D→C: € 4.830 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.210 (+ HR++ glas)
€ 361.040 € -13.960
Veeringstraat 37 Rosmolenbuurt West 94 E € 339.500 +€ 20.680
3 stap(pen)
  • E→D: € 5.640 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.580 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
€ 360.180 € -14.820
Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt 84 C € 400.000 +€ 7.560
1 stap(pen)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
€ 407.560 +€ 32.560
Fresiastraat 2 Wormerveer West 90 D € 400.000 +€ 14.400
2 stap(pen)
  • D→C: € 6.300 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.100 (+ HR++ glas)
€ 414.400 +€ 39.400
Hoendiep 14 Kalf 97 A € 419.000 +€ 0 € 419.000 +€ 44.000
van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt 83 F € 400.000 +€ 21.580
4 stap(pen)
  • F→E: € 3.320 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.980 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.810 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.470 (+ HR++ glas)
€ 421.580 +€ 46.580

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Fresiastraat 2 Wormerveer West 90 3 D € 400.000 € 4.444
Veeringstraat 37 Rosmolenbuurt West 94 3 E € 339.500 € 3.612
Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt 84 3 C € 400.000 € 4.762
Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid 91 4 C € 375.000 € 4.121
Tuinstraat 17 Oud Zaandijk 82 3 D € 375.000 € 4.573
Hoendiep 14 Kalf 97 4 A € 419.000 € 4.320
De Kuil 34 Kalf Noord 98 4 A € 425.000 € 4.337
Boschstraat 23 Oud Zaandijk 85 4 D € 419.500 € 4.935
Dromos 25 Parkrijk Noord 85 4 A € 425.000 € 5.000
van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt 83 4 F € 400.000 € 4.819
Ds. Jacobus Borstiusstraat 9 Rooswijk 84 4 C € 417.500 € 4.970
Tamboerijnhof 15 Rooswijk 97 4 D € 450.000 € 4.639