Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 140 m² |
| Perceel | 222 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Uffelen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 87 houses in Eindhoven met 98–182 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-20.4% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 5.150 |
|---|---|
| Dichtheid | 4397 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07725320
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | MBS Eindhoven — 0.21 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.25 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Jansen — 0.53 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk de Boer — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Catharina Ziekenhuis — 1.72 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | WoensXL/ZH Catharina — 1.53 km |
| Restaurant | Chinees Indisch Restaurant Lung Hing — 0.3 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.378 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 140 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.800 per jaar (~€ 233/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.611 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2380 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~840 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 560 per jaar en 560 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1971 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Gasboiler |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, huur) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 494 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | C | € 485.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 494.720 | € -3.280 | |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | C | € 498.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 509.610 | +€ 11.610 | |
| Mortierlaan 151 Muschberg, Geestenberg | 119 | C | € 475.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 485.710 | € -12.290 | |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | A | € 517.500 | +€ 0 | € 517.500 | +€ 19.500 | |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | A | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | +€ 21.000 | |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | C | € 509.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 519.440 | +€ 21.440 | |
| President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost | 120 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -23.000 | |
| Mortierlaan 115 Muschberg, Geestenberg | 124 | C | € 460.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 471.160 | € -26.840 | |
| Groot-Bijgaardenlaan 121 Tempel | 141 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 27.000 | |
| Turijnstraat 7 Heesterakker | 128 | C | € 459.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 470.520 | € -27.480 | |
| Wapendragerstraat 50 't Hofke | 126 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -33.000 | |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | A+ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 37.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sedanlaan 11 Achtse Barrier-Hoeven | 143 | 4 | C | € 550.000 | € 3.846 |
| Grasbloem 109 Grasrijk | 138 | 4 | A | € 589.000 | € 4.268 |
| Groot-Bijgaardenlaan 121 Tempel | 141 | 5 | A | € 525.000 | € 3.723 |
| Mortierlaan 115 Muschberg, Geestenberg | 124 | 4 | C | € 460.000 | € 3.710 |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | 5 | B | € 550.000 | € 4.104 |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | 5 | C | € 498.000 | € 3.860 |
| Baaldepad 6 Muschberg, Geestenberg | 134 | 3 | B | € 425.000 | € 3.172 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Turijnstraat 7 Heesterakker | 128 | 5 | C | € 459.000 | € 3.586 |
| Wapendragerstraat 50 't Hofke | 126 | 5 | A | € 465.000 | € 3.690 |
| Kogelsmortel 32 Heesterakker | 126 | 5 | B | € 450.000 | € 3.571 |
| Mortierlaan 151 Muschberg, Geestenberg | 119 | 4 | C | € 475.000 | € 3.992 |