Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 157 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Borden Vastgoedprofessionals - Alkmaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Alkmaar met 82–153 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+0.5% t.o.v. mediaan van € 4.091/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 3.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 6975 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 460.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03611100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.53 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klein Alkmaar — 0.59 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.92 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Mare — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Mare — 0.8 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 3.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar Noord — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Rose Alkmaar — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.472 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Heteluchtverwarming |
| Warm water | Geiser |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 426 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buitenkruier 67 Stompetoren | 121 | A++ | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | +€ 4.500 | |
| Sluiswaard 152 Huiswaard-1-Zuid | 142 | B | € 475.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 490.620 | +€ 5.620 | |
| Nieuwpoortslaan 78 Oranjepark | 91 | C | € 475.000 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 493.200 | +€ 8.200 | |
| Gijsbrechtstraat 11 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 117 | B | € 495.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 507.870 | +€ 22.870 | |
| Pieter Langendijkstraat 18 Overdie-West | 125 | B | € 498.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 511.750 | +€ 26.750 | |
| Stikkelwaard 162 Huiswaard-1-Zuid | 119 | B | € 445.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 458.090 | € -26.910 | |
| Zuidervaart 99 Zuidschermer | 94 | E | € 425.000 |
+€ 31.020
4 stap(pen)
|
€ 456.020 | € -28.980 | |
| Klokkengieterstraat 23 't Rak-Zuid | 110 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -35.000 | |
| Hoeverkade 4 Bloemwijk en Zocherkwartier | 116 | D | € 489.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 520.320 | +€ 35.320 | |
| Saturnusstraat 31 Oudorp-Centrum | 117 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -40.000 | |
| Binnenkruier 96 Stompetoren | 121 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 40.000 | |
| Tirolstraat 57 Daalmeer-Zuidoost | 121 | B | € 425.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 438.310 | € -46.690 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbrechtstraat 11 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 117 | 5 | B | € 495.000 | € 4.231 |
| Hoeverkade 4 Bloemwijk en Zocherkwartier | 116 | 5 | D | € 489.000 | € 4.216 |
| Buitenkruier 67 Stompetoren | 121 | 5 | A++ | € 489.500 | € 4.045 |
| Stikkelwaard 162 Huiswaard-1-Zuid | 119 | 5 | B | € 445.000 | € 3.739 |
| Saturnusstraat 31 Oudorp-Centrum | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Binnenkruier 96 Stompetoren | 121 | 5 | A | € 525.000 | € 4.339 |
| Pieter Langendijkstraat 18 Overdie-West | 125 | 5 | B | € 498.000 | € 3.984 |
| Tirolstraat 57 Daalmeer-Zuidoost | 121 | 5 | B | € 425.000 | € 3.512 |
| Klokkengieterstraat 23 't Rak-Zuid | 110 | 5 | A++ | € 450.000 | € 4.091 |
| Wevershof 7 De Rijp | 119 | 5 | C | € 405.000 | € 3.403 |
| Mirasstraat 5 Oudorp-Centrum | 121 | 5 | B | € 565.000 | € 4.669 |
| Donkstraat 3 De Nollen | 115 | 5 | A | € 575.000 | € 5.000 |