databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Jesse Owenspad 52

1361CP Almere · Olympiakwartier West (brt) · wijk Olympiakwartier West · Almere

€ 525.000
€ 5.966 / m²
88 3kamers A++
Foto 1 van Jesse Owenspad 52 Foto 2 van Jesse Owenspad 52 Foto 3 van Jesse Owenspad 52 Foto 4 van Jesse Owenspad 52 Foto 5 van Jesse Owenspad 52 Foto 6 van Jesse Owenspad 52 Foto 7 van Jesse Owenspad 52 Foto 8 van Jesse Owenspad 52 Foto 9 van Jesse Owenspad 52 Foto 10 van Jesse Owenspad 52 Foto 11 van Jesse Owenspad 52 Foto 12 van Jesse Owenspad 52

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.88 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 34 apartments in Almere met 61–114 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 97e percentiel (+35.7% t.o.v. mediaan van € 4.397/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Almere

Inwoners1.455
Dichtheid7757 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 491.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt56%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt1.1 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00346501 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 107.609 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.056 per jaar (~€ 88/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.594 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~792 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~176 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2024
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieHR-glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming en gehele vloerverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A2
Inhoud289 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Almere

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Boelijn 175 Noorderplassen W.-Oost 112 A € 495.000 +€ 20.160
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.960 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 515.160 € -9.840
Thorstraat 9 Homeruskwartier Zuid 99 A € 495.000 +€ 17.820
2 stap(pen)
  • A→A+: € 7.920 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.900 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 512.820 € -12.180
Isla Margaritastraat 87 Eilandenbuurt Oost 112 A € 485.000 +€ 20.160
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.960 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 505.160 € -19.840
Slowakijeplaats 20 Europakwartier W.-Noord 93 A+ € 495.000 +€ 9.300
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 9.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 504.300 € -20.700
Europalaan 752 Europakwartier Oost (brt) 100 A++ € 495.000 +€ 0 € 495.000 € -30.000
Denemarkenstraat 14 Europakwartier W.-Noord 102 A € 455.000 +€ 18.360
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.160 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 10.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 473.360 € -51.640
Agamemnonsingel 12 Homeruskwartier Midden 86 A € 450.000 +€ 15.480
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.880 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 465.480 € -59.520
Jacques Lebrunstraat 4 Olympiakwartier West (brt) 95 A+ € 450.000 +€ 9.500
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 9.500 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 459.500 € -65.500
Moldaviëstraat 24 Europakwartier Oost (brt) 76 A+ € 419.000 +€ 7.600
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 7.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 426.600 € -98.400

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Agamemnonsingel 12 Homeruskwartier Midden 86 3 A € 450.000 € 5.233
Jacques Lebrunstraat 4 Olympiakwartier West (brt) 95 3 A+ € 450.000 € 4.737
Slowakijeplaats 20 Europakwartier W.-Noord 93 4 A+ € 495.000 € 5.323
Thorstraat 9 Homeruskwartier Zuid 99 3 A € 495.000 € 5.000
Marga Klompéhof 54 Centrum Stad Noord 85 3 B € 385.000 € 4.529
Fellinilaan 262 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. 95 3 A € 400.000 € 4.211
Sieradenweg 29 Sieradenbuurt (brt) 86 3 A € 375.000 € 4.360
Azorenweg 11 Eilandenbuurt West 86 3 A € 370.000 € 4.302
Schoutstraat 60 Centrum Stad West 92 3 A € 375.000 € 4.076
Messiaenplantsoen 31 Muziekwijk Z.-West 93 3 A € 369.500 € 3.973
Basilicumweg 165 Kruidenwijk Midden-oost 84 3 B € 365.000 € 4.345
Meerstraat 82 Centrum Haven Zuid 89 3 B € 350.000 € 3.933