apartment · resale
Jacques Veltmanstraat 165
1065DB Amsterdam · Jacques Veltmanbuurt · wijk Slotervaart-Zuid · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Apollo Makelaardij Groot Amsterdam (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 257 apartments in Amsterdam met 60–111 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-21.0% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Jacques Veltmanstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Jacques Veltmanstraat 62 | 57 | C | € 395.000 | € 6.930 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.745 |
|---|---|
| Dichtheid | 12705 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 391.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 79% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FN02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Calvijn College — 0.19 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR — 0.37 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Slotervaart apotheek — 0.5 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Amsterdam West — 0.73 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Suvarnadhum — 0.37 km · 20 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.376 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.669 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1118 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~344 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 259 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € 0 | |
| Leuvenstraat 138 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 89 | A | € 540.000 | +€ 0 | € 540.000 | +€ 5.000 | |
| Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | C | € 525.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 542.000 | +€ 7.000 | |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -10.000 | |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -10.000 | |
| Valkhof 36 Gelderlandpleinbuurt | 79 | B | € 515.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 523.690 | € -11.310 | |
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 15.000 | |
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | A++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 15.000 | |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 15.000 | |
| Eksterstraat 49 Vogelbuurt-Zuid | 81 | G | € 525.000 |
+€ 32.400
6 stap(pen)
|
€ 557.400 | +€ 22.400 | |
| Postjesweg 395 Overtoomse Veld-Zuid | 81 | B | € 499.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 507.910 | € -27.090 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | 3 | A | € 565.000 | € 6.570 |
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | 3 | A | € 550.000 | € 6.707 |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | 3 | B | € 595.000 | € 6.919 |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | 3 | A | € 475.000 | € 5.588 |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | 3 | B | € 475.000 | € 5.337 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | 3 | A | € 600.000 | € 6.742 |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | 3 | A | € 600.000 | € 6.667 |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | 3 | A+ | € 450.000 | € 5.233 |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | 3 | C | € 450.000 | € 5.294 |
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |