Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 96 m² |
| Perceel | 128 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar Sander (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Breda met 67–124 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+45.5% t.o.v. mediaan van € 4.261/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 5.430 |
|---|---|
| Dichtheid | 4131 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 665.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580303
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS Laurentius — 0.15 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.19 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.29 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 1.58 km |
| OV-station | Breda — 2.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetlokaal Zin — 0.09 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.001 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1632 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~576 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 384 per jaar en 384 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1929 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 343 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harmonielaan 36 Prinsenbeek | 103 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | C | € 535.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 544.900 | € -50.100 | |
| Blokmoeren 34 Kievitsloop | 106 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 55.000 | |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | C | € 500.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 510.440 | € -84.560 | |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | C | € 495.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 504.360 | € -90.640 | |
| Luttelhof 11 Prinsenbeek | 89 | A | € 689.000 | +€ 0 | € 689.000 | +€ 94.000 | |
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | F | € 475.000 |
+€ 25.740
4 stap(pen)
|
€ 500.740 | € -94.260 | |
| Burgemeester Buijsenstraat 7 Blauwe Kei | 108 | B | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 100.000 | |
| Kleine Vos 26 Westerpark | 124 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -100.000 | |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | € -105.000 | |
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -106.000 | |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -116.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | 4 | F | € 475.000 | € 4.798 |
| Blokmoeren 34 Kievitsloop | 106 | 4 | A | € 650.000 | € 6.132 |
| Harmonielaan 36 Prinsenbeek | 103 | 5 | B | € 575.000 | € 5.583 |
| Luttelhof 11 Prinsenbeek | 89 | 3 | A | € 689.000 | € 7.742 |
| Burgemeester Buijsenstraat 7 Blauwe Kei | 108 | 4 | B | € 695.000 | € 6.435 |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | 4 | C | € 535.000 | € 4.864 |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | 5 | C | € 495.000 | € 4.760 |
| Wederiktuin 8 Gageldonk | 92 | 4 | B | € 395.000 | € 4.293 |
| Hoekakker 55 Gageldonk | 88 | 4 | B | € 389.500 | € 4.426 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Wisentstraat 35 Brabantpark | 106 | 4 | A | € 395.000 | € 3.726 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |