apartment · resale
Louise Henriëttestraat 80
2595TJ Den Haag · Bezuidenhout-Midden · wijk Wijk 26 Bezuidenhout · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LON NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 138 apartments in Den Haag met 52–97 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+10.6% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.335 |
|---|---|
| Dichtheid | 8600 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 484.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182665
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Wondersteboven — 0.18 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza Foodmarqt — 0.16 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Theresia — 0.24 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | ArtsEnZorg — 0.42 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 2.33 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Beatrixkwartier — 0.4 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Café-restaurant Pan — 0.27 km · 43 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.875 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.042 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1650 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~675 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 675 per jaar en 675 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1956 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Geiser |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 256 m³ |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | C | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 4.000 | |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | C | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 4.000 | |
| Van Speijkstraat 210 Zeeheldenkwartier | 65 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | E | € 375.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 385.530 | € -9.470 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | G | € 369.500 |
+€ 14.200
4 stap(pen)
|
€ 383.700 | € -11.300 | |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | E | € 400.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 410.530 | +€ 15.530 | |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | G | € 395.000 |
+€ 16.800
4 stap(pen)
|
€ 411.800 | +€ 16.800 | |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | 3 | C | € 399.000 | € 5.392 |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | 3 | C | € 395.000 | € 5.411 |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | 3 | C | € 399.000 | € 5.115 |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | 3 | A | € 385.000 | € 4.936 |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | 3 | D | € 425.000 | € 5.822 |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | 3 | A | € 425.000 | € 5.449 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | 3 | D | € 415.000 | € 5.929 |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | 3 | B | € 450.000 | € 5.844 |