apartment · resale
Obrechtstraat 173
2517VS Den Haag · Sweelinckplein e.o. · wijk Wijk 11 Duinoord · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 155 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Oosterom & Verhagen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 53 apartments in Den Haag met 108–201 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+20.3% t.o.v. mediaan van € 4.962/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Obrechtstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Obrechtstraat 118 | 133 | C | € 895.000 | € 6.729 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.990 |
|---|---|
| Dichtheid | 13879 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 583.000 deze listing +59% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181143
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Galvani — 0.31 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 2samen — 0.25 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.26 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Archimedes — 0.15 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Storm de Grave — 0.14 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.46 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 2.03 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Datça — 0.1 km · 92 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.416 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 198.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 155 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.480 per jaar (~€ 207/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.623 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2015 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~620 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1903 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Beneden + bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 628 m³ |
| Tuin | Patio/atrium |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrechtstraat 118 Sweelinckplein e.o. | 133 | C | € 895.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 921.600 | € -3.400 | |
| Aert van der Goesstraat 25 Statenkwartier | 148 | D | € 879.000 |
+€ 39.960
3 stap(pen)
|
€ 918.960 | € -6.040 | |
| Koningin Emmakade 189 Sweelinckplein e.o. | 180 | C | € 875.000 |
+€ 36.000
2 stap(pen)
|
€ 911.000 | € -14.000 | |
| Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier | 135 | A | € 945.000 | +€ 0 | € 945.000 | +€ 20.000 | |
| Statenlaan 103 Statenkwartier | 166 | D | € 925.000 |
+€ 44.820
3 stap(pen)
|
€ 969.820 | +€ 44.820 | |
| Seinpostduin 156 Scheveningen Badplaats | 166 | C | € 820.000 |
+€ 33.200
2 stap(pen)
|
€ 853.200 | € -71.800 | |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | A | € 849.000 | +€ 0 | € 849.000 | € -76.000 | |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | B | € 825.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 838.310 | € -86.690 | |
| Van Lumeystraat 66 Geuzenkwartier | 120 | B | € 825.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 838.200 | € -86.800 | |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | D | € 795.000 |
+€ 35.370
3 stap(pen)
|
€ 830.370 | € -94.630 | |
| Gevers Deynootweg 55 Scheveningen Badplaats | 150 | C | € 800.000 |
+€ 30.000
2 stap(pen)
|
€ 830.000 | € -95.000 | |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | C | € 775.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 797.400 | € -127.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aert van der Goesstraat 25 Statenkwartier | 148 | 5 | D | € 879.000 | € 5.939 |
| Statenlaan 103 Statenkwartier | 166 | 5 | D | € 925.000 | € 5.572 |
| Gevers Deynootweg 55 Scheveningen Badplaats | 150 | 5 | C | € 800.000 | € 5.333 |
| Seinpostduin 156 Scheveningen Badplaats | 166 | 6 | C | € 820.000 | € 4.940 |
| Obrechtstraat 118 Sweelinckplein e.o. | 133 | 5 | C | € 895.000 | € 6.729 |
| Koningin Emmakade 189 Sweelinckplein e.o. | 180 | 5 | C | € 875.000 | € 4.861 |
| Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier | 135 | 4 | A | € 945.000 | € 7.000 |
| Statenlaan 146 Geuzenkwartier | 163 | 6 | C | € 700.000 | € 4.294 |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | 5 | D | € 795.000 | € 6.069 |
| Westduinweg 34 Vissershaven | 156 | 6 | A | € 650.000 | € 4.167 |
| Sirtemastraat 198 Kortenbos | 153 | 6 | C | € 650.000 | € 4.248 |
| Copernicuslaan 108 Heesterbuurt | 151 | 4 | C | € 650.000 | € 4.305 |