databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Herenlaan 50

5708ZS Helmond · De Veste · wijk Wijk 21 Brandevoort · Helmond

€ 539.000
€ 3.189 / m²
169 6kamers A
Foto 1 van Herenlaan 50 Foto 2 van Herenlaan 50 Foto 3 van Herenlaan 50 Foto 4 van Herenlaan 50 Foto 5 van Herenlaan 50 Foto 6 van Herenlaan 50 Foto 7 van Herenlaan 50 Foto 8 van Herenlaan 50 Foto 9 van Herenlaan 50 Foto 10 van Herenlaan 50 Foto 11 van Herenlaan 50 Foto 12 van Herenlaan 50

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.169 m²
Perceel64 m²
Kamers6 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Helmond met 118–219 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-12.4% t.o.v. mediaan van € 3.640/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Herenlaan

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Herenlaan 122 129 A+ € 469.500 € 3.640

Buurt in cijfers — Helmond

Inwoners3.015
Dichtheid7559 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 407.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt35%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07942101 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Openbare Basisschool Brandevoort — 0.06 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Brandevoort — 0.06 km
Ziekenhuis Elkerliek Ziekenhuis — 3.38 km
OV-station Helmond Brandevoort — 0.35 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Shu Shu — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.573 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 115.000 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 169 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.704 per jaar (~€ 225/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.798 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2197 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~676 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2005
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakTentdak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Energielabel (officieel)A
Inhoud619 m³
Indeling6 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Helmond

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
President Rooseveltlaan 26 Oranjebuurt 153 D € 499.500 +€ 41.310
3 stap(pen)
  • D→C: € 10.710 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 13.770 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.830 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 540.810 +€ 1.810
Vincent van Goghlaan 52 Bloemvelden 168 A € 519.000 +€ 0 € 519.000 € -20.000
Eikendreef 43 West 160 C € 539.000 +€ 32.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 14.400 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.600 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 571.000 +€ 32.000
Edelhertlaan 5 Brouwhuis-Dorp 130 C € 475.000 +€ 26.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.700 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 501.000 € -38.000
Zonnedauwsingel 38 Kern Dierdonk 146 A € 595.000 +€ 0 € 595.000 +€ 56.000
Paulus Potterlaan 25 Bloemvelden 146 C € 450.000 +€ 29.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.140 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.060 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 479.200 € -59.800
Kopersteeg 12 De Veste 127 A € 479.000 +€ 0 € 479.000 € -60.000
Herenlaan 122 De Veste 129 A+ € 469.500 +€ 0 € 469.500 € -69.500
Herselsestraat 31 De Veste 191 A+ € 619.000 +€ 0 € 619.000 +€ 80.000
Overijsselplantsoen 37 Rijpelberg-Oost 122 A € 435.000 +€ 0 € 435.000 € -104.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
President Rooseveltlaan 26 Oranjebuurt 153 6 D € 499.500 € 3.265
Vincent van Goghlaan 52 Bloemvelden 168 5 A € 519.000 € 3.089
Eikendreef 43 West 160 5 C € 539.000 € 3.369
Zonnedauwsingel 38 Kern Dierdonk 146 6 A € 595.000 € 4.075
Paulus Potterlaan 25 Bloemvelden 146 6 C € 450.000 € 3.082
Herselsestraat 31 De Veste 191 7 A+ € 619.000 € 3.241
Edelhertlaan 5 Brouwhuis-Dorp 130 6 C € 475.000 € 3.654
Herenlaan 122 De Veste 129 6 A+ € 469.500 € 3.640
Alartserf 4 Schutsboom 162 6 A € 829.000 € 5.117
Kopersteeg 12 De Veste 127 5 A € 479.000 € 3.772
Holterbergweide 28 Kern Dierdonk 172 7 B € 820.000 € 4.767
Overijsselplantsoen 37 Rijpelberg-Oost 122 5 A € 435.000 € 3.566