house · resale
Guido van Dethlaan 4
1187TT Amstelveen · Theaterbuurt · wijk Bovenkerk - Westwijk Noord · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Admiraal ERA Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 44 houses in Amstelveen met 96–179 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-7.8% t.o.v. mediaan van € 6.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 2.330 |
|---|---|
| Dichtheid | 6559 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 584.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03621106
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Triangel — 0.22 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Global Food Hub — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 3.47 km |
| Restaurant | Taste of Szechuan — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.748 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 168.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.932 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 488 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moldau 7 Watercirkelbuurt | 153 | C | € 750.000 |
+€ 30.600
2 stap(pen)
|
€ 780.600 | € -4.400 | |
| Gerard Doulaan 58 Stadshart | 98 | C | € 785.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 804.600 | +€ 19.600 | |
| Wezer 11 Watercirkelbuurt | 155 | C | € 775.000 |
+€ 31.000
2 stap(pen)
|
€ 806.000 | +€ 21.000 | |
| Asserring 53 Theaterbuurt | 132 | B | € 795.000 |
+€ 14.520
1 stap(pen)
|
€ 809.520 | +€ 24.520 | |
| Hannie Schaftstraat 26 Heldenbuurt | 128 | C | € 785.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 810.600 | +€ 25.600 | |
| Erasmuslaan 94 Van der Leekbuurt | 131 | C | € 785.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 811.200 | +€ 26.200 | |
| Watercirkel 127 Watercirkelbuurt | 133 | B | € 800.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 814.630 | +€ 29.630 | |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | C | € 795.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 819.200 | +€ 34.200 | |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -60.000 | |
| Burgemeester Haspelslaan 212 Elsrijk Oost | 102 | D | € 695.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 722.540 | € -62.460 | |
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 65.000 | |
| Rigi 1 Alpen Rondwegbuurt | 137 | C | € 690.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 717.400 | € -67.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Watercirkel 127 Watercirkelbuurt | 133 | 5 | B | € 800.000 | € 6.015 |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | 5 | A | € 725.000 | € 5.070 |
| Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt | 133 | 5 | A | € 875.000 | € 6.579 |
| Jan Teulingslaan 65 Theaterbuurt | 128 | 5 | C | € 675.000 | € 5.273 |
| Asserring 53 Theaterbuurt | 132 | 6 | B | € 795.000 | € 6.023 |
| Moldau 7 Watercirkelbuurt | 153 | 5 | C | € 750.000 | € 4.902 |
| Erasmuslaan 94 Van der Leekbuurt | 131 | 4 | C | € 785.000 | € 5.992 |
| Alpen Rondweg 42 Alpen Rondwegbuurt | 138 | 6 | A | € 700.000 | € 5.072 |
| Rigi 1 Alpen Rondwegbuurt | 137 | 6 | C | € 690.000 | € 5.036 |
| Maritsa 10 Watercirkelbuurt | 137 | 5 | B | € 600.000 | € 4.380 |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | 5 | C | € 795.000 | € 6.570 |
| Hannie Schaftstraat 26 Heldenbuurt | 128 | 4 | C | € 785.000 | € 6.133 |