house · resale
Pluim-es 58
2925CM Krimpen aan den IJssel · Langeland · wijk Wijk 00 Krimpen aan den IJssel · Krimpen aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Verdoold Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Krimpen aan den IJssel met 94–175 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-6.8% t.o.v. mediaan van € 3.933/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Pluim-es
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Pluim-es 56 | 137 | B | € 468.000 | € 3.416 |
Buurt in cijfers — Krimpen aan den IJssel
| Inwoners | 7.090 |
|---|---|
| Dichtheid | 3217 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 412.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05420004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jacobus Koelmanschool — 0.19 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Geurts — 0.86 km |
| Ziekenhuis | De Lupine — 3.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Terp — 2.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.543 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 476 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpen aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Vroedschap 10 Kortland-Noord | 151 | B | € 475.000 |
+€ 16.610
1 stap(pen)
|
€ 491.610 | € -3.390 | |
| Hofje van Gratie 5 Lansingh-Zuid | 127 | A | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | +€ 4.500 | |
| Rotterdamseweg 65 Kortland-Noord | 105 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -6.000 | |
| Zonnebloem 87 Langeland | 128 | B | € 489.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 503.080 | +€ 8.080 | |
| Pluim-es 56 Langeland | 137 | B | € 468.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 483.070 | € -11.930 | |
| Duindoorn 51 Kortland-Zuid | 123 | C | € 495.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 519.600 | +€ 24.600 | |
| Jan Steenstraat 7 Kortland-Zuid | 100 | C | € 435.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 455.000 | € -40.000 | |
| Zonnebloem 56 Langeland | 129 | C | € 409.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 434.800 | € -60.200 | |
| Breughelstraat 26 Kortland-Zuid | 109 | C | € 389.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 410.800 | € -84.200 | |
| Vijfkamp 47 Boveneind | 125 | B | € 579.500 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 593.250 | +€ 98.250 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zonnebloem 87 Langeland | 128 | 5 | B | € 489.000 | € 3.820 |
| Zonnebloem 56 Langeland | 129 | 5 | C | € 409.000 | € 3.171 |
| Pluim-es 56 Langeland | 137 | 4 | B | € 468.000 | € 3.416 |
| Hofje van Gratie 5 Lansingh-Zuid | 127 | 6 | A | € 499.500 | € 3.933 |
| Duindoorn 51 Kortland-Zuid | 123 | 4 | C | € 495.000 | € 4.024 |
| Vijfkamp 47 Boveneind | 125 | 4 | B | € 579.500 | € 4.636 |
| De Vroedschap 10 Kortland-Noord | 151 | 6 | B | € 475.000 | € 3.146 |
| Waalstraat 19 Oud Krimpen | 149 | 6 | C | € 595.000 | € 3.993 |
| Breughelstraat 26 Kortland-Zuid | 109 | 5 | C | € 389.000 | € 3.569 |
| Rotterdamseweg 65 Kortland-Noord | 105 | 5 | A | € 489.000 | € 4.657 |
| Jan Steenstraat 7 Kortland-Zuid | 100 | 4 | C | € 435.000 | € 4.350 |