house · resale
Evenwichtstraat 38
1561ZD Krommenie · Zuiderhoofdbuurt · wijk Krommenie Oost · Zaanstad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Perceel | 77 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Steege Makelaarsgroep Zaanstad (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Zaanstad met 53–98 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+0.9% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 1.985 |
|---|---|
| Dichtheid | 5055 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 367.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04796110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kentalis Signis Special Onderwijs — 0.56 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Noorder Apotheek — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Krommenie — 0.32 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Krommenie-Assendelft — 0.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mr. Sushi — 0.09 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.900 per jaar (~€ 158/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.901 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1672 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~684 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 684 per jaar en 684 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1920 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Bosch (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 264 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bestevaerstraat 11 Centrum | 67 | C | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | € -5.500 | |
| Steijnstraat 3 Prins Hendrikbuurt | 74 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Florijn 5 Westzanerdijk | 80 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Ranonkellaan 5 Noorderham | 92 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid | 91 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Pieter Jelles Troelstralaan 109 Bomenbuurt Oost | 69 | D | € 350.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 354.830 | € -10.170 | |
| Veeringstraat 37 Rosmolenbuurt West | 94 | E | € 339.500 |
+€ 12.220
2 stap(pen)
|
€ 351.720 | € -13.280 | |
| Tuinstraat 17 Oud Zaandijk | 82 | D | € 375.000 |
+€ 5.740
1 stap(pen)
|
€ 380.740 | +€ 15.740 | |
| Vurehout 158 Zaans Hout | 64 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 20.000 | |
| Weverstraat 22 Wormerveer Zuid | 63 | C | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | € -25.000 | |
| Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt | 84 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 35.000 | |
| Boschjesstraat 20 Oud Koog | 75 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tuinstraat 17 Oud Zaandijk | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Steijnstraat 3 Prins Hendrikbuurt | 74 | 4 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Florijn 5 Westzanerdijk | 80 | 4 | B | € 375.000 | € 4.688 |
| Boschjesstraat 20 Oud Koog | 75 | 4 | B | € 325.000 | € 4.333 |
| Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt | 84 | 3 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| Bestevaerstraat 11 Centrum | 67 | 3 | C | € 359.500 | € 5.366 |
| Pieter Jelles Troelstralaan 109 Bomenbuurt Oost | 69 | 4 | D | € 350.000 | € 5.072 |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | 4 | F | € 400.000 | € 4.819 |
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | 4 | A++ | € 425.000 | € 5.183 |
| Vurehout 158 Zaans Hout | 64 | 3 | A | € 385.000 | € 6.016 |
| Ds. Jacobus Borstiusstraat 9 Rooswijk | 84 | 4 | C | € 417.500 | € 4.970 |
| Oud Heinstraat 27 Rooswijk | 83 | 4 | D | € 439.000 | € 5.289 |