house · resale
Klarinetlaan 8
7577LG Oldenzaal · De Graven Es · wijk Wijk 12 De Graven Es · Oldenzaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 160 m² |
| Perceel | 285 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HOME makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Oldenzaal met 112–208 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+3.5% t.o.v. mediaan van € 3.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oldenzaal
| Inwoners | 5.260 |
|---|---|
| Dichtheid | 2172 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01731200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | de Bongerd — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.48 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schepers — 1.39 km |
| Ziekenhuis | MST Oldenzaal — 2.14 km |
| OV-station | Oldenzaal — 2.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Direct Sushi — 0.79 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.759 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 123.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 160 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.972 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2080 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~640 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 588 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oldenzaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zevenblad 4 De Essen | 146 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 22.000 | |
| Enschedesestraat 159 Zuid-Berghuizen | 142 | E | € 509.000 |
+€ 46.860
4 stap(pen)
|
€ 555.860 | € -22.140 | |
| Hulsbekenkamp 53 De Thij | 127 | C | € 485.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 510.400 | € -67.600 | |
| P.J. Geldermanstraat 10 Zuid-Berghuizen | 149 | C | € 479.000 |
+€ 29.800
2 stap(pen)
|
€ 508.800 | € -69.200 | |
| Wijntjeskamp 19 De Thij | 139 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -83.000 | |
| Anton Geesinkstraat 2 Glinde-Hooiland | 121 | B | € 469.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 482.310 | € -95.690 | |
| Kleieslaan 14 Haerbroek-Scholtenhoek | 155 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 107.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kleieslaan 14 Haerbroek-Scholtenhoek | 155 | 6 | A | € 685.000 | € 4.419 |
| Enschedesestraat 159 Zuid-Berghuizen | 142 | 6 | E | € 509.000 | € 3.585 |
| Zevenblad 4 De Essen | 146 | 5 | A | € 600.000 | € 4.110 |
| P.J. Geldermanstraat 10 Zuid-Berghuizen | 149 | 5 | C | € 479.000 | € 3.215 |
| Morslaan 158 De Thij | 148 | 6 | B | € 389.000 | € 2.628 |
| Wijntjeskamp 19 De Thij | 139 | 5 | A | € 495.000 | € 3.561 |
| Hofmeijerstraat 50 Binnenstad | 181 | 7 | A+ | € 459.000 | € 2.536 |
| Hulsbekenkamp 53 De Thij | 127 | 6 | C | € 485.000 | € 3.819 |
| Dokter de Bruynstraat 47 De Thij | 133 | 5 | A | € 389.000 | € 2.925 |
| Meerkolstraat 5 Zuid-Berghuizen | 130 | 6 | B | € 374.000 | € 2.877 |
| Anton Geesinkstraat 2 Glinde-Hooiland | 121 | 5 | B | € 469.000 | € 3.876 |
| Klompenmaker 54 De Graven Es | 120 | 5 | A+ | € 419.000 | € 3.492 |