Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 115 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PUUR* Makelaars Haarlem-Noord (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 houses in Haarlem met 88–163 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-9.4% t.o.v. mediaan van € 6.132/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 15244 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 440.000 deze listing +59% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Bavoschool (Eemstraat) — 0.33 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.53 km |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Catharinahuis — 0.29 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Waas, Voskuilen & Lijten — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 0.94 km |
| OV-station | Santpoort Zuid — 1.62 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Merdane — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 151.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.520 per jaar (~€ 210/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.552 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2142 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1932 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Bosch HR (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 445 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | B | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -5.000 | |
| Berckheydestraat 14 Frans Halsbuurt | 129 | D | € 669.000 |
+€ 20.640
2 stap(pen)
|
€ 689.640 | € -10.360 | |
| Theemsstraat 37 Zeeheldenbuurt | 113 | D | € 700.000 |
+€ 18.080
2 stap(pen)
|
€ 718.080 | +€ 18.080 | |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € -31.000 | |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € -31.000 | |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | B | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | +€ 35.000 | |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | C | € 650.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 660.440 | € -39.560 | |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | C | € 735.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 745.350 | +€ 45.350 | |
| Padangstraat 23 Medanbuurt | 120 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 50.000 | |
| Scheepersstraat 59 De Goede Hoop | 124 | B | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 50.000 | |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | D | € 625.000 |
+€ 18.080
2 stap(pen)
|
€ 643.080 | € -56.920 | |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | C | € 750.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 760.350 | +€ 60.350 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | 6 | C | € 750.000 | € 5.859 |
| Padangstraat 23 Medanbuurt | 120 | 6 | A | € 750.000 | € 6.250 |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | 6 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | 6 | D | € 795.000 | € 6.163 |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | 6 | C | € 800.000 | € 6.557 |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | 6 | C | € 650.000 | € 5.603 |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | 6 | D | € 825.000 | € 6.600 |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | 6 | C | € 735.000 | € 6.391 |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | 6 | B | € 735.000 | € 6.447 |
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | 5 | B | € 695.000 | € 5.516 |
| Berckheydestraat 14 Frans Halsbuurt | 129 | 7 | D | € 669.000 | € 5.186 |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | 5 | A | € 669.000 | € 5.484 |