Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 290 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elfsteden Makelaars en Taxateurs B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Tytsjerksteradiel
| Inwoners | 1.965 |
|---|---|
| Dichtheid | 1038 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 296.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07370101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dairy Academy — 1.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.15 km |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk oenkerk — 0.59 km |
| Restaurant | Stania State — 0.98 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.005 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.548 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.134 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1161 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~258 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 606 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tytsjerksteradiel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canterlandseweg 23 Gytsjerk | 98 | G | € 399.500 |
+€ 56.840
8 stap(pen)
|
€ 456.340 | +€ 36.340 | |
| Minister van den Brinklaan 74 Burgum | 155 | C | € 400.000 |
+€ 58.900
4 stap(pen)
|
€ 458.900 | +€ 38.900 | |
| Sinderhôven 60 Hurdegaryp | 91 | B | € 319.500 |
+€ 26.390
3 stap(pen)
|
€ 345.890 | € -74.110 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Reidlânswei 48 Hurdegaryp | 117 | 5 | A | € 549.000 | € 4.692 |
| Waling Dykstrastrjitte 57 Gytsjerk | 119 | 5 | B | € 269.500 | € 2.265 |
| Minister van den Brinklaan 74 Burgum | 155 | 6 | C | € 400.000 | € 2.581 |
| Canterlandseweg 23 Gytsjerk | 98 | 6 | G | € 399.500 | € 4.077 |
| Burgemeester van Panhuyslaan 40 Burgum | 109 | 6 | B | € 249.000 | € 2.284 |
| Sinderhôven 60 Hurdegaryp | 91 | 4 | B | € 319.500 | € 3.511 |