Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 86 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lokkerbol NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 73 houses in Rotterdam met 79–148 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-4.1% t.o.v. mediaan van € 4.346/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.640 |
|---|---|
| Dichtheid | 13931 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +59% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 84% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991086
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Da Costa School — 0.35 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO Prinsjes en Prinsesjes — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Mukto Bazar - Asian and Caribbean Supermarket — 0.24 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Afrikaanderwijk — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.67 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijnhaven — 0.35 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lawanta — 0.08 km · 38 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.420 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 373 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basrastraat 12 Oosterflank | 117 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Troubadourlaan 145 Hoogvliet Noord | 135 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land | 112 | B | € 465.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 477.320 | +€ 2.320 | |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | A | € 472.500 | +€ 0 | € 472.500 | € -2.500 | |
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | B | € 469.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 480.330 | +€ 5.330 | |
| Rietkerkweg 69 Prinsenland | 98 | C | € 450.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 469.600 | € -5.400 | |
| Oldegaarde 498 Pendrecht | 125 | A+ | € 487.500 | +€ 0 | € 487.500 | +€ 12.500 | |
| Suezpad 29 Oosterflank | 118 | B | € 475.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 487.980 | +€ 12.980 | |
| Trompetbloem 18 Ommoord | 133 | B | € 485.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 499.630 | +€ 24.630 | |
| Schalmei 74 Zevenkamp | 122 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 | |
| Rotsheide 4 Ommoord | 115 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 | |
| Gong 33 Zevenkamp | 115 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Basrastraat 12 Oosterflank | 117 | 6 | A | € 475.000 | € 4.060 |
| Schalmei 74 Zevenkamp | 122 | 6 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land | 112 | 5 | B | € 465.000 | € 4.152 |
| Rotsheide 4 Ommoord | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Gong 33 Zevenkamp | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Botreep 88 Hoogvliet Zuid | 113 | 5 | A | € 449.500 | € 3.978 |
| Suezpad 29 Oosterflank | 118 | 5 | B | € 475.000 | € 4.025 |
| Dordtsestraatweg 740 Vreewijk | 114 | 5 | A | € 425.000 | € 3.728 |
| Jagersmeer 56 Zevenkamp | 123 | 5 | A | € 450.000 | € 3.659 |
| Passiebloem 14 Ommoord | 119 | 5 | C | € 395.000 | € 3.319 |
| Annie van Eesstraat 15 Prinsenland | 115 | 5 | A | € 565.000 | € 4.913 |
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | 5 | B | € 469.000 | € 4.553 |