Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | CMK Makelaars, daar voel je je thuis! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Stede Broec
| Inwoners | 420 |
|---|---|
| Dichtheid | 2862 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 529.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 1% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 2.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05320305
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Vierspan De Woud — 0.55 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Jubelz — 0.82 km |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Stede Broec — 1.3 km |
| OV-station | Bovenkarspel-Grootebroek — 1.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.230 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.370 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~861 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~123 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 442 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Stede Broec
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Veer 19 Rozeboom | 107 | B | € 439.000 |
+€ 43.870
4 stap(pen)
|
€ 482.870 | +€ 7.870 | |
| Spoorsingel 84 Zuidervoert | 126 | A | € 415.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 452.800 | € -22.200 |
Alle vergelijkbare woningen (3)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spoorsingel 84 Zuidervoert | 126 | 5 | A | € 415.000 | € 3.294 |
| Prior 11 Kloosterhof Monniksveld | 121 | 5 | A | € 615.000 | € 5.083 |
| De Veer 19 Rozeboom | 107 | 4 | B | € 439.000 | € 4.103 |