databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Laan van de Charleston 74

7323SC Apeldoorn · Zuidbroek - Mozaïek & Rooster · wijk Noordoost · Apeldoorn

€ 799.500
€ 4.966 / m²
161 6kamers A
Foto 1 van Laan van de Charleston 74 Foto 2 van Laan van de Charleston 74 Foto 3 van Laan van de Charleston 74 Foto 4 van Laan van de Charleston 74 Foto 5 van Laan van de Charleston 74 Foto 6 van Laan van de Charleston 74 Foto 7 van Laan van de Charleston 74 Foto 8 van Laan van de Charleston 74 Foto 9 van Laan van de Charleston 74 Foto 10 van Laan van de Charleston 74 Foto 11 van Laan van de Charleston 74 Foto 12 van Laan van de Charleston 74

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.161 m²
Perceel342 m²
Kamers6 (5 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 59 houses in Apeldoorn met 112–209 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+17.3% t.o.v. mediaan van € 4.234/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Apeldoorn

Inwoners6.625
Dichtheid5041 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 492.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt36%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02000708 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Zonnehoek — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Het Kroonpad — 0.25 km
Supermarkt PLUS — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Boots — 1.4 km
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Apeldoorn Osseveld — 2.56 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.817 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 171.630 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 161 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.576 per jaar (~€ 215/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.032 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2093 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~644 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2019
BouwBestaande bouw
Soort objectHerenhuis, 2-onder-1-kapwoning
DakPlat dak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud665 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Brouwersmolenweg 375 Ugchelen 189 C € 750.000 +€ 37.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 17.010 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 20.790 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 787.800 € -11.700
Waldeck-Pyrmontstraat 22 Het Loo 136 C € 789.500 +€ 27.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.240 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.960 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 816.700 +€ 17.200
Molenstraat 140 Welgelegen 135 C € 749.500 +€ 27.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.150 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.850 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 776.500 € -23.000
Bosweg 48 Sprengenbos 138 C € 798.000 +€ 27.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.420 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.180 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 825.600 +€ 26.100
Droefakkers 12 Loenen 203 C € 799.000 +€ 31.465
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.135 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 22.330 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 830.465 +€ 30.965
Auroralaan 5 Welgelegen 137 E € 699.000 +€ 45.210
4 stap(pen)
  • E→D: € 8.220 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 9.590 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 12.330 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.070 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 744.210 € -55.290
Koudhoornlaan 10 Ugchelen 154 E € 685.000 +€ 50.820
4 stap(pen)
  • E→D: € 9.240 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 10.780 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 13.860 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.940 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 735.820 € -63.680
Woeste Hoefweg 27 Bosgebied Hoenderloo 119 F € 825.000 +€ 44.030
5 stap(pen)
  • F→E: € 4.760 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 7.140 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 8.330 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.710 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 869.030 +€ 69.530
Foxtrotstraat 5 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster 172 A € 875.000 +€ 0 € 875.000 +€ 75.500
Homerusstraat 42 Sprenkelaar 189 C € 849.500 +€ 37.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 17.010 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 20.790 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 887.300 +€ 87.800
Landmetersveld 400 Matenveld 138 A € 695.000 +€ 0 € 695.000 € -104.500
Ugchelseweg 102 Ugchelen 159 D € 869.000 +€ 42.930
3 stap(pen)
  • D→C: € 11.130 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 14.310 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.490 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 911.930 +€ 112.430

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Foxtrotstraat 5 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster 172 6 A € 875.000 € 5.087