Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 165 m² |
| Perceel | 143 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | van Driel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Vlaardingen met 115–214 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-12.9% t.o.v. mediaan van € 4.139/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 2.840 |
|---|---|
| Dichtheid | 8388 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 247.000 deze listing +141% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Albeda College — 0.47 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | MCD — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Billiton — 1.47 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 4.6 km |
| OV-station | Vlaardingen West — 1.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jofel aan de Plas — 0.68 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 165 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.980 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.006 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1485 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~330 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1959 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 597 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Acaciadreef 21 Drevenbuurt | 138 | A | € 575.000 |
+€ 24.840
2 stap(pen)
|
€ 599.840 | +€ 4.840 | |
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | D | € 529.000 |
+€ 59.850
5 stap(pen)
|
€ 588.850 | € -6.150 | |
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | A | € 549.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 572.940 | € -22.060 | |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | A | € 595.000 |
+€ 22.680
2 stap(pen)
|
€ 617.680 | +€ 22.680 | |
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | A | € 495.000 |
+€ 21.240
2 stap(pen)
|
€ 516.240 | € -78.760 | |
| Vetteoordskade 11 Vettenoordse Polder Oost | 123 | A++++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 100.000 | |
| Wilhelminasingel 24 Oranjebuurt | 136 | C | € 650.000 |
+€ 51.680
4 stap(pen)
|
€ 701.680 | +€ 106.680 | |
| Haydnstraat 71 Vettenoordse Polder Oost | 140 | D | € 425.000 |
+€ 63.000
5 stap(pen)
|
€ 488.000 | € -107.000 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Acaciadreef 21 Drevenbuurt | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Wilhelminasingel 24 Oranjebuurt | 136 | 5 | C | € 650.000 | € 4.779 |
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | 5 | D | € 529.000 | € 3.977 |
| Haydnstraat 71 Vettenoordse Polder Oost | 140 | 6 | D | € 425.000 | € 3.036 |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | 6 | A | € 595.000 | € 4.722 |
| Vetteoordskade 11 Vettenoordse Polder Oost | 123 | 5 | A++++ | € 695.000 | € 5.650 |
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 495.000 | € 4.195 |
| Valeriusstraat 112 Vettenoordse Polder Oost | 124 | 5 | unknown | € 400.000 | € 3.226 |