house · resale
Wilgenhof 7
3264TE Nieuw-Beijerland · Nieuw-Beijerland Woonkern · wijk Wijk 13 Nieuw-Beijerland · Hoeksche Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 229 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ver-Huis Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Hoeksche Waard met 99–184 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+9.5% t.o.v. mediaan van € 4.181/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoeksche Waard
| Inwoners | 4.180 |
|---|---|
| Dichtheid | 2894 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 407.000 deze listing +60% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19631300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Onder de Wieken — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.37 km |
| Apotheek | (naamloos) — 0.63 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nieuw-Beijerland — 0.63 km |
| Ziekenhuis | Spijkenisse Medisch Centrum — 4.2 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.272 per jaar (~€ 189/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.292 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1846 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~568 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 503 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoeksche Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nassaustraat 8 's-Gravendeel Woonkern | 176 | A | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | € -20.000 | |
| Dokter Duyvendakhof 10 Oud-Beijerland Croonenburghwijk | 121 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 25.000 | |
| Burg de Zeeuwstraat 104 Numansdorp Woonkern | 104 | G | € 650.000 |
+€ 41.600
6 stap(pen)
|
€ 691.600 | +€ 41.600 | |
| Plaete 15 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 132 | B | € 579.000 |
+€ 14.520
1 stap(pen)
|
€ 593.520 | € -56.480 | |
| Stougjesdijk 107 Mijnsheerenland Buitengebied | 117 | C | € 565.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 588.400 | € -61.600 | |
| Vlielanderstraat 13 Numansdorp Woonkern | 132 | E | € 525.000 |
+€ 43.560
4 stap(pen)
|
€ 568.560 | € -81.440 | |
| Nikolaus Boutstraat 6 Westmaas Woonkern | 124 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -85.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Plaete 15 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 132 | 5 | B | € 579.000 | € 4.386 |
| Nikolaus Boutstraat 6 Westmaas Woonkern | 124 | 5 | A | € 565.000 | € 4.556 |
| Vlielanderstraat 13 Numansdorp Woonkern | 132 | 4 | E | € 525.000 | € 3.977 |
| Waalhavenstraat 18 Oud-Beijerland Zuidwijk | 132 | 5 | C | € 450.000 | € 3.409 |
| van Hogendorplaan 11 Maasdam Woonkern | 126 | 4 | E | € 775.000 | € 6.151 |
| Dokter Duyvendakhof 10 Oud-Beijerland Croonenburghwijk | 121 | 4 | A | € 675.000 | € 5.579 |
| 1e Kruisweg 8 Oud-Beijerland Buitengebied | 163 | 5 | A | € 825.000 | € 5.061 |
| Molendijk 24 Numansdorp Buitengebied | 122 | 5 | C | € 848.000 | € 6.951 |
| Stougjesdijk 107 Mijnsheerenland Buitengebied | 117 | 4 | C | € 565.000 | € 4.829 |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | 4 | A | € 469.000 | € 3.844 |
| Molendijk 74 Goudswaard Woonkern | 118 | 4 | C | € 495.000 | € 4.195 |
| Zilvermeeuw 34 Oud-Beijerland Zoomwijck | 119 | 5 | B | € 425.000 | € 3.571 |