apartment · resale
Edward Jennerstraat 328
2035EW Haarlem · Geneesherenbuurt · wijk Boerhaavewijk · Haarlem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Overspaern Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Haarlem met 58–107 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-13.9% t.o.v. mediaan van € 6.085/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.760 |
|---|---|
| Dichtheid | 8741 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 370.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921906
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wadden (locatie Boerhavewijk) — 0.2 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.19 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Meerwijk — 0.59 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Spaarne Huisartsen — 0.38 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem Spaarnwoude — 2.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Warung to go — 0.24 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.660 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.215 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1411 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~498 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 332 per jaar en 332 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1969 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 291 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Spaarne 135 Burgwal | 60 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | C | € 450.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 456.570 | +€ 21.570 | |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | E | € 450.000 |
+€ 15.620
3 stap(pen)
|
€ 465.620 | +€ 30.620 | |
| Albert Verweylaan 21 Sinnevelt | 76 | F | € 380.000 |
+€ 19.760
4 stap(pen)
|
€ 399.760 | € -35.240 | |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | E | € 450.000 |
+€ 20.900
3 stap(pen)
|
€ 470.900 | +€ 35.900 | |
| Dokter De Liefdestraat 21 Schrijversbuurt | 74 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -40.000 | |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 40.000 | |
| Wagenweg 116 Koninginnebuurt | 65 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -40.000 | |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 50.000 | |
| Spaarnwouderstraat 111 Burgwal | 66 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 50.000 | |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | 3 | A | € 485.000 | € 6.139 |
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | 3 | D | € 489.000 | € 6.269 |
| Albert Verweylaan 21 Sinnevelt | 76 | 3 | F | € 380.000 | € 5.000 |
| Dokter De Liefdestraat 21 Schrijversbuurt | 74 | 3 | A | € 395.000 | € 5.338 |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | 3 | A | € 475.000 | € 6.419 |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | 3 | D | € 525.000 | € 6.731 |
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | 3 | C | € 450.000 | € 6.164 |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | 4 | A | € 450.000 | € 5.056 |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | 4 | A+++ | € 500.000 | € 6.410 |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | 4 | B | € 525.000 | € 6.034 |
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | 4 | C | € 495.000 | € 5.380 |