apartment · resale
Dijkmeerlaan 32
1096DE Amsterdam · Weespertrekvaart · wijk Omval/Overamstel · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 67 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarsland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 252 apartments in Amsterdam met 46–87 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+19.1% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 3900 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 559.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 2.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MQ07
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Amstel — 0.31 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.65 km |
| Supermarkt | Foodlovers — 0.17 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | GZC Amstelkwartier — 0.25 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | GZC Amstelkwartier — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Spaklerweg — 0.14 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ventuno Sky Lounge — 0.19 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.175 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 138.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 804 per jaar (~€ 67/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.242 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~603 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~134 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 230 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | A | € 650.000 |
+€ 13.320
2 stap(pen)
|
€ 663.320 | € -1.680 | |
| Overtoom 166 WG-terrein | 66 | A | € 650.000 |
+€ 11.880
2 stap(pen)
|
€ 661.880 | € -3.120 | |
| Jacob Catskade 51 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 67 | B | € 650.000 |
+€ 19.430
3 stap(pen)
|
€ 669.430 | +€ 4.430 | |
| Tweede Schinkelstraat 23 Schinkelbuurt-Noord | 70 | B | € 640.000 |
+€ 20.300
3 stap(pen)
|
€ 660.300 | € -4.700 | |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | D | € 625.000 |
+€ 30.600
5 stap(pen)
|
€ 655.600 | € -9.400 | |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | C | € 650.000 |
+€ 28.120
4 stap(pen)
|
€ 678.120 | +€ 13.120 | |
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | A+++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -15.000 | |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | A | € 675.000 |
+€ 13.680
2 stap(pen)
|
€ 688.680 | +€ 23.680 | |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | A | € 625.000 |
+€ 12.240
2 stap(pen)
|
€ 637.240 | € -27.760 | |
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | A | € 625.000 |
+€ 12.060
2 stap(pen)
|
€ 637.060 | € -27.940 | |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | B | € 675.000 |
+€ 22.040
3 stap(pen)
|
€ 697.040 | +€ 32.040 | |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | D | € 600.000 |
+€ 31.500
5 stap(pen)
|
€ 631.500 | € -33.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |
| Gerard Doustraat 170 Sarphatiparkbuurt | 65 | 3 | C | € 700.000 | € 10.769 |
| Willemsparkweg 213 Cornelis Schuytbuurt | 66 | 3 | C | € 725.000 | € 10.985 |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | 3 | C | € 600.000 | € 9.091 |
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | 3 | A++ | € 600.000 | € 8.696 |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | 3 | B | € 595.000 | € 9.154 |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | 3 | A+ | € 595.000 | € 8.623 |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | 3 | D | € 600.000 | € 8.571 |
| President Kennedylaan 238 Scheldebuurt-West | 71 | 3 | A | € 725.000 | € 10.211 |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | 3 | A++ | € 630.000 | € 8.750 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |