apartment · resale
Elckerlijcstraat 35
1055AK Amsterdam · Erasmusparkbuurt-West · wijk Erasmuspark · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VanHuyse - Partner in Wonen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 182 apartments in Amsterdam met 84–156 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-15.4% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 13408 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 452.000 deze listing +77% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zijderoute — 0.45 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.3 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Mediport — 0.35 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.95 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 0.96 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kahvealti — 0.17 km · 50 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 171.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.979 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 403 m³ |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Memeleiland 91 Houthavens-West | 102 | A++ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € 0 | |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | A | € 799.000 | +€ 0 | € 799.000 | € -1.000 | |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -5.000 | |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -5.000 | |
| Bestevâerstraat 105 Landlust-Zuid | 101 | B | € 795.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 806.110 | +€ 6.110 | |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | C | € 800.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 821.600 | +€ 21.600 | |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | C | € 750.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 772.400 | € -27.600 | |
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | C | € 750.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 770.400 | € -29.600 | |
| Erich Salomonstraat 554 Ed Pelsterparkbuurt | 137 | A | € 765.000 | +€ 0 | € 765.000 | € -35.000 | |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 50.000 | |
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | A+++ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 50.000 | |
| Kattenburgerstraat 248 Kattenburg | 103 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zuid-Hollandstraat 94 Buitenveldert-Zuid-Midden | 127 | 5 | C | € 850.000 | € 6.693 |
| Newtonstraat 73 Middenmeer-Noord | 119 | 5 | E | € 950.000 | € 7.983 |
| Palmstraat 24 Driehoekbuurt | 109 | 5 | B | € 869.000 | € 7.972 |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | 4 | A | € 850.000 | € 7.025 |
| Julius Pergerstraat 262 Havenkwartier IJburg | 118 | 5 | A | € 625.000 | € 5.297 |
| H. Gerhardstraat 68 Zuidwestkwadrant-Zuid | 117 | 5 | A | € 625.000 | € 5.342 |
| Jan Tooropstraat 527 Overtoomse Veld-Noord | 123 | 4 | A | € 725.000 | € 5.894 |
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | 4 | A+++ | € 850.000 | € 6.746 |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | 4 | C | € 750.000 | € 6.696 |
| Eef Kamerbeekstraat 294 Sportheldenbuurt | 127 | 4 | A+ | € 875.000 | € 6.890 |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | 4 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | 4 | C | € 935.000 | € 8.130 |