Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Aan de Maas Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 152 apartments in Rotterdam met 70–131 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+14.5% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.430 |
|---|---|
| Dichtheid | 16077 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 316.000 deze listing +74% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 81% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990814
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Waalse School — 0.21 km · 32 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Small Kidz — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.2 km · 31 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Spanhoff — 0.17 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk De Stadsdriehoek — 0.24 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 1.4 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Oostplein — 0.41 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Due Tonino — 0.17 km · 156 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.616 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.756 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1313 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~404 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 334 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 1.000 | |
| Oppert 224 Stadsdriehoek | 92 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 1.000 | |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | +€ 6.000 | |
| Rochussenstraat 257 Middelland | 109 | B | € 549.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 560.990 | +€ 11.990 | |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 16.000 | |
| Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek | 106 | C | € 515.000 |
+€ 16.430
2 stap(pen)
|
€ 531.430 | € -17.570 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 570.000 | +€ 0 | € 570.000 | +€ 21.000 | |
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | D | € 500.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 527.540 | € -21.460 | |
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | D | € 499.500 |
+€ 26.730
3 stap(pen)
|
€ 526.230 | € -22.770 | |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -24.000 | |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -24.000 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -24.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | 4 | D | € 499.500 | € 5.045 |
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | 4 | A | € 550.000 | € 5.789 |
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | 4 | C | € 479.000 | € 4.743 |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | 4 | C | € 469.000 | € 4.598 |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | 4 | B | € 465.000 | € 4.471 |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | 4 | A+ | € 495.000 | € 4.583 |
| Oppert 224 Stadsdriehoek | 92 | 4 | A+ | € 550.000 | € 5.978 |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | 4 | B | € 450.000 | € 4.639 |
| Schieveenstraat 47 Liskwartier | 99 | 5 | C | € 500.000 | € 5.051 |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | 3 | A++ | € 495.000 | € 4.901 |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.853 |