house · resale
Dokter de Bruynstraat 47
7576BJ Oldenzaal · De Thij · wijk Wijk 11 De Thij · Oldenzaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 175 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Valeur Taxaties en Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Oldenzaal met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-15.2% t.o.v. mediaan van € 3.449/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oldenzaal
| Inwoners | 5.895 |
|---|---|
| Dichtheid | 2888 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 309.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01731100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Twents Carmel College — 0.49 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Oriental de Thij — 0.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schepers — 1.46 km |
| Ziekenhuis | MST Oldenzaal — 1.98 km |
| OV-station | Oldenzaal — 2.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Direct Sushi — 0.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.034 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 470 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Oldenzaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meerkolstraat 5 Zuid-Berghuizen | 130 | B | € 374.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 388.300 | € -700 | |
| Zilverschoon 242 De Essen | 116 | C | € 350.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 373.200 | € -15.800 | |
| Morslaan 158 De Thij | 148 | B | € 389.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 405.280 | +€ 16.280 | |
| Elbalaan 10 De Graven Es | 107 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -20.000 | |
| Klompenmaker 54 De Graven Es | 120 | A+ | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 30.000 | |
| H.M. Corwinstraat 20 De Thij | 122 | B | € 345.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 358.420 | € -30.580 | |
| Hunenveldlaan 74 De Thij | 110 | B | € 335.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 347.100 | € -41.900 | |
| Hunenborglaan 114 De Thij | 123 | B | € 325.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 338.530 | € -50.470 | |
| Dauwnetel 30 De Essen | 111 | B | € 299.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 311.210 | € -77.790 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| H.M. Corwinstraat 20 De Thij | 122 | 5 | B | € 345.000 | € 2.828 |
| Meerkolstraat 5 Zuid-Berghuizen | 130 | 6 | B | € 374.000 | € 2.877 |
| Klompenmaker 54 De Graven Es | 120 | 5 | A+ | € 419.000 | € 3.492 |
| Anton Geesinkstraat 2 Glinde-Hooiland | 121 | 5 | B | € 469.000 | € 3.876 |
| Wijntjeskamp 19 De Thij | 139 | 5 | A | € 495.000 | € 3.561 |
| Hunenborglaan 114 De Thij | 123 | 6 | B | € 325.000 | € 2.642 |
| Morslaan 158 De Thij | 148 | 6 | B | € 389.000 | € 2.628 |
| Hulsbekenkamp 53 De Thij | 127 | 6 | C | € 485.000 | € 3.819 |
| P.J. Geldermanstraat 10 Zuid-Berghuizen | 149 | 5 | C | € 479.000 | € 3.215 |
| Zilverschoon 242 De Essen | 116 | 6 | C | € 350.000 | € 3.017 |
| Enschedesestraat 159 Zuid-Berghuizen | 142 | 6 | E | € 509.000 | € 3.585 |
| Dauwnetel 30 De Essen | 111 | 5 | B | € 299.000 | € 2.694 |