apartment · resale
Laan van Wateringse Veld 1388
2548CX Den Haag · Lage Veld · wijk Wijk 40 Wateringse Veld · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Togt Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 140 apartments in Den Haag met 54–101 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+5.0% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 11770 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 411.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vijver — 0.34 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Okidoki — 0.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Surinaams Tropische Winkel Badjaar — 0.09 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lage Veld Apotheek — 0.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Beemd — 1.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 2.96 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijswijk — 2.51 km |
| Restaurant | Shang Hai — 0.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.942 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 239 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | B | € 375.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 383.360 | € -1.640 | |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | C | € 375.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 388.800 | +€ 3.800 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 376.730 | € -8.270 | |
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | B | € 385.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 393.470 | +€ 8.470 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 375.500 | € -9.500 | |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 10.000 | |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | € -10.500 | |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | G | € 369.500 |
+€ 28.400
6 stap(pen)
|
€ 397.900 | +€ 12.900 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 371.600 | € -13.400 | |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | E | € 375.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 401.730 | +€ 16.730 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | 3 | C | € 399.000 | € 5.115 |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | 3 | C | € 359.500 | € 4.494 |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | 3 | E | € 400.000 | € 4.938 |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | 3 | A | € 425.000 | € 5.449 |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | 3 | D | € 350.000 | € 4.375 |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | 3 | C | € 399.000 | € 5.392 |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | 3 | E | € 350.000 | € 4.321 |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | 3 | C | € 395.000 | € 5.411 |