apartment · resale
Chopinstraat 167
2901EE Capelle aan den IJssel · Chopinbuurt · wijk Capelle West en 's Gravenland · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 71 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 apartments in Capelle aan den IJssel met 49–92 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-5.1% t.o.v. mediaan van € 4.444/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.195 |
|---|---|
| Dichtheid | 7914 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 442.000 deze listing -32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020115
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool West — 0.33 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Beestenboel — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek 's-Gravenland — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Asklepion — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Lupine — 2.15 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Capelsebrug Metro — 0.49 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il Forno Italiano — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.430 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.022 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 71 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.420 per jaar (~€ 118/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.548 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1207 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~426 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 284 per jaar en 284 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1991 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 235 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slotlaan 122 Dichtersbuurt | 68 | D | € 295.000 |
+€ 10.880
2 stap(pen)
|
€ 305.880 | +€ 6.380 | |
| Alkenoord 126 Alkenoord | 84 | D | € 298.000 |
+€ 13.440
2 stap(pen)
|
€ 311.440 | +€ 11.940 | |
| Rodinrade 98 Kunstenaarsbuurt | 71 | B | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | +€ 19.500 | |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | E | € 309.000 |
+€ 18.700
3 stap(pen)
|
€ 327.700 | +€ 28.200 | |
| Henry Moorepassage 238 Kunstenaarsbuurt | 71 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 35.500 | |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | F | € 315.000 |
+€ 22.100
4 stap(pen)
|
€ 337.100 | +€ 37.600 | |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | C | € 339.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 346.110 | +€ 46.610 | |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 49.500 | |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.500 | |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rodinrade 98 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | B | € 319.000 | € 4.493 |
| Slotlaan 122 Dichtersbuurt | 68 | 3 | D | € 295.000 | € 4.338 |
| Henry Moorepassage 238 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | A | € 335.000 | € 4.718 |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | 3 | A | € 349.000 | € 4.716 |
| Henry Moorepassage 232 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | A | € 360.000 | € 5.070 |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | 3 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | 3 | C | € 339.000 | € 4.291 |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | 3 | A | € 350.000 | € 4.375 |
| Alkenoord 126 Alkenoord | 84 | 4 | D | € 298.000 | € 3.548 |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | 3 | E | € 309.000 | € 3.635 |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | 3 | F | € 315.000 | € 3.706 |
| Lehárstraat 56 Puccinibuurt | 77 | 3 | A | € 409.000 | € 5.312 |