Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | van Driel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Vlaardingen met 82–153 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-2.4% t.o.v. mediaan van € 4.299/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 3.100 |
|---|---|
| Dichtheid | 6037 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 297.000 deze listing +67% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220706
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kunst BSO de Ark — 0.19 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Tubbie kinderopvang — 0.38 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Copenhaege — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.77 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.520 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 482 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | D | € 465.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 493.620 | € -1.380 | |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | C | € 498.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 519.000 | +€ 24.000 | |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | C | € 449.500 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 469.700 | € -25.300 | |
| Haydnstraat 71 Vettenoordse Polder Oost | 140 | D | € 425.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 462.800 | € -32.200 | |
| Insulindestraat 85 Indische Buurt | 97 | C | € 439.500 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 458.900 | € -36.100 | |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | B | € 519.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 531.650 | +€ 36.650 | |
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 54.000 | |
| Boterstraat 37 Oostbuurt | 89 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -56.000 | |
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | D | € 400.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 430.510 | € -64.490 | |
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | D | € 529.000 |
+€ 35.910
3 stap(pen)
|
€ 564.910 | +€ 69.910 | |
| Acaciadreef 21 Drevenbuurt | 138 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | 5 | B | € 519.000 | € 4.513 |
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | 5 | D | € 400.000 | € 3.540 |
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | 5 | D | € 465.000 | € 4.387 |
| Valeriusstraat 112 Vettenoordse Polder Oost | 124 | 5 | unknown | € 400.000 | € 3.226 |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | 5 | C | € 498.000 | € 4.743 |
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | 5 | D | € 529.000 | € 3.977 |
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | 5 | C | € 449.500 | € 4.450 |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | 6 | A | € 595.000 | € 4.722 |
| Acaciadreef 21 Drevenbuurt | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Vetteoordskade 11 Vettenoordse Polder Oost | 123 | 5 | A++++ | € 695.000 | € 5.650 |
| Insulindestraat 85 Indische Buurt | 97 | 4 | C | € 439.500 | € 4.531 |