house · resale
Veldacker 30
5505KN Veldhoven · Verspreide huizen Zittard · wijk Wijk 02 Oerle · Veldhoven
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ERA Focus makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Veldhoven met 91–170 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+13.0% t.o.v. mediaan van € 4.559/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veldhoven
| Inwoners | 1.965 |
|---|---|
| Dichtheid | 716 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 583.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 2.3 km |
| Afstand supermarkt | 2.4 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08610207
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dick Bruna — 0.24 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Ekoplaza — 1.24 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega Apotheek de Locht — 1.35 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 2.77 km |
| Restaurant | Lis Foods & Goods — 0.99 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 135.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.048 per jaar (~€ 87/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.310 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~655 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 465 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Veldhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stropersberg 5 Heikant-West | 133 | B | € 625.000 |
+€ 73.150
5 stap(pen)
|
€ 698.150 | +€ 23.150 | |
| Bossebaan 59 Cobbeek en Centrum | 147 | B | € 550.000 |
+€ 80.850
5 stap(pen)
|
€ 630.850 | € -44.150 | |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | A | € 579.000 |
+€ 51.040
4 stap(pen)
|
€ 630.040 | € -44.960 | |
| Middelhei 86 Heikant-Oost | 129 | B | € 650.000 |
+€ 70.950
5 stap(pen)
|
€ 720.950 | +€ 45.950 | |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | C | € 539.500 |
+€ 81.920
6 stap(pen)
|
€ 621.420 | € -53.580 | |
| Zittardsestraat 61 Oerle | 139 | A++ | € 595.000 |
+€ 24.464
2 stap(pen)
|
€ 619.464 | € -55.536 | |
| Hertgang 138 De Kelen | 145 | A | € 549.000 |
+€ 63.800
4 stap(pen)
|
€ 612.800 | € -62.200 | |
| Buizerd 134 De Kelen | 110 | B | € 550.000 |
+€ 60.500
5 stap(pen)
|
€ 610.500 | € -64.500 | |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | C | € 525.000 |
+€ 83.840
6 stap(pen)
|
€ 608.840 | € -66.160 | |
| Mispelbeek 16 Cobbeek en Centrum | 135 | C | € 515.000 |
+€ 80.325
6 stap(pen)
|
€ 595.325 | € -79.675 | |
| Hertgang 15 De Kelen | 108 | B | € 529.000 |
+€ 59.400
5 stap(pen)
|
€ 588.400 | € -86.600 | |
| Brouwershei 56 Heikant-Oost | 109 | C | € 489.000 |
+€ 69.760
6 stap(pen)
|
€ 558.760 | € -116.240 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Middelhei 86 Heikant-Oost | 129 | 6 | B | € 650.000 | € 5.039 |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | 5 | C | € 539.500 | € 4.215 |
| Stropersberg 5 Heikant-West | 133 | 6 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | 5 | C | € 525.000 | € 4.008 |
| Zittardsestraat 61 Oerle | 139 | 4 | A++ | € 595.000 | € 4.281 |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | 5 | A | € 579.000 | € 4.991 |
| Pegbroekenlaan 21 Veldhoven | 141 | 6 | A | € 759.000 | € 5.383 |
| Mispelbeek 16 Cobbeek en Centrum | 135 | 6 | C | € 515.000 | € 3.815 |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | 5 | A | € 475.000 | € 3.862 |
| Beukebeek 14 Cobbeek en Centrum | 131 | 6 | A | € 489.000 | € 3.733 |
| Hertgang 138 De Kelen | 145 | 6 | A | € 549.000 | € 3.786 |
| Bossebaan 59 Cobbeek en Centrum | 147 | 6 | B | € 550.000 | € 3.741 |