Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 176 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rodenburg Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 67 houses in Apeldoorn met 81–152 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-22.7% t.o.v. mediaan van € 4.416/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Kruizemuntstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kruizemuntstraat 997 | 117 | A+ | € 425.000 | € 3.632 |
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 3.195 |
|---|---|
| Dichtheid | 6249 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 318.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Mheen — 0.3 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.44 km |
| Supermarkt | Jumbo Wiegmans — 0.35 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Mheen — 0.4 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Parelvisser — 0.78 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 3.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 1.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 't Pannekoekhuis — 0.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.907 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.761 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.340 per jaar (~€ 195/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.102 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1989 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~702 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 468 per jaar en 468 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1971 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2000, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 407 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vosbergen 28 De Bouwhof | 95 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 500 | |
| Reigersweg 34 Vogelkwartier | 87 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -4.500 | |
| Kwikstraat 66 Winkewijert | 101 | E | € 385.000 |
+€ 22.220
3 stap(pen)
|
€ 407.220 | +€ 7.720 | |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | C | € 398.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 409.160 | +€ 9.660 | |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | C | € 398.500 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 409.570 | +€ 10.070 | |
| Gijsbrechtgaarde 504 Matengaarde | 110 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -14.500 | |
| Kleersnijdershorst 32 Matenhorst | 110 | C | € 375.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 384.900 | € -14.600 | |
| Frans van Mierisstraat 66 Orden | 102 | D | € 399.500 |
+€ 16.320
2 stap(pen)
|
€ 415.820 | +€ 16.320 | |
| Holtrichtersveld 305 Matenveld | 88 | C | € 375.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 382.920 | € -16.580 | |
| Merellaan 11 Brummelhof | 88 | E | € 399.000 |
+€ 19.360
3 stap(pen)
|
€ 418.360 | +€ 18.860 | |
| Salomonszegel 51 Sluisoord | 130 | B | € 419.500 | +€ 0 | € 419.500 | +€ 20.000 | |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.632 |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | 5 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | 5 | A | € 425.000 | € 3.761 |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | 5 | C | € 398.500 | € 3.240 |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | 5 | C | € 398.000 | € 3.210 |
| Gijsbrechtgaarde 504 Matengaarde | 110 | 5 | A | € 385.000 | € 3.500 |
| Kleersnijdershorst 32 Matenhorst | 110 | 5 | C | € 375.000 | € 3.409 |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | 5 | C | € 439.500 | € 3.573 |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.893 |
| Bierbrouwershorst 610 Matenhorst | 115 | 6 | A+ | € 425.000 | € 3.696 |
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | 5 | A+ | € 445.000 | € 3.477 |